Ведення блогу як бізнес-інструмент

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (26)Ведення блогу – один і популярних способів підтримати свій сайт в актуальному стані. Деякі блогери, однак, не цілком упевнені, що слід публікувати у блозі, інші не раді, що вся робота лягає тільки на їхні плечі. У цій статті ми розглянемо переваги ведення блогу і деякі прийоми, що дозволяють отримати ці переваги з можливо меншими затратами часу і сил.

основи блогінгу

Блог – це інтернет-журнал, в який ви пишете, коли вам завгодно. Багато оновлюють свої блоги щодня для того щоб у читача завжди була їжа для роздумів і спрага нової інформації. Інші оновлюють блог щомісяця або близько того, і це помітно зменшує число їх читачів.

Вигоди від ведення блогу

Вигоди, одержувані від ведення блогу, включають в себе:

• Стимул до постійного вдосконалення писемного мовлення.

• Можливість для потенційних і реальних клієнтів получше вас дізнатися.

• Можливість висловити свою думку і бути почутим.

Деякі люди не бажають вести свій власний блог. Тоді вони наймають письменника, що спеціалізується в цій галузі. Вигоди від такого рішення:

• Ви економите свій час.

• Завжди свіже й актуальне наповнення блогу.

• Ви можете вказувати, які теми слід обговорити.

• Ви можете вибрати письменника, який приверне до вашого блогу більше читачів.

Як ви бачите, краще мати блог, ніж не мати його. Причому багато його гідності стануть доступні вам при наймі письменника, так що ви будете знімати вершки не витрачаючи занадто багато сил і часу на свій блог.

Про що слід пам’ятати

У разі оновлення блог як мінімум два рази на тиждень, упевніться, що читачі не загубляться в ваших записах. Ведення блогу – це, в першу чергу, вміння складати зрозумілі і ефективні пропозиції, а крім того – вміння вставляти потрібні посилання в потрібні місця.

Наприклад, якщо хтось читає блог, переходить по посилання і потрапляє до вас, то така людина може звернути увагу тільки на ту запис, на яку його привела посилання. Якщо ви згадуєте у запису попередній запис – поставте на неї посилання. Таким чином, новий читач побачить ще одне посилання, пройде по ній і, можливо, зацікавиться розвитком подій і повернеться в майбутньому.

Чим більше наповнення бачить читач – тим більше він прив’язується до вашого сайту. Якщо щось цікаве і корисне з’являється в вашому блозі кілька разів на тиждень – в цьому випадку вони можуть навіть порадити вас друзям.

Такого роду изустная реклама – одна з найбільш істотних вигод від успішного ведення блогу. Одна людина згадав вас у своєму записі, 500 його читачів та друзів у соціальній мережі побачило – і бах! – У вас 500 нових потенційних клієнтів без жодних витрат на рекламу.

Блоги розвиваються вже більше 10 років, і їх розвиток триває, оскільки Інтернет стає основним засобом масової інформації. Найнявши спеціального описателя для ведення блога, ви зможете скористатися його багаторічним досвідом і заощадити свій час. Незалежно від того, ведете ви блог самостійно або найняли для цієї людини, ви отримаєте від блогу користь.

Наша компания предлагает поставку, и продажу природного камня и минералов http://kam-spb.ru Вы можете ознакомится с более подробной информацией.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *