Вечірка знайомств в тиші

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (21)Бізнес ідеї, пов’язані з індустрією знайомств, плодяться як гриби. У нашій країні існують тисячі служб знайомств. Кожен день сайти знайомств відвідують сотні тисяч користувачів. Враховуючи високий рівень конкуренції на цьому ринку, бізнес, створюваний у цій сфері має бути незвичайний і оригінальний. Лише тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх. У сфері онлайн знайомств маса бізнес ідей, що викликають підвищений інтерес.

Бізнес ідея, яку я пропоную, поєднує в собі сайт знайомств і шлюбне агентство. Суть ідеї полягає в тому, щоб після знайомства в режимі онлайн бажаючі могли зустрітися один з одним під час спеціально влаштованій вечірки.

Фішка полягає в тому, що спілкування на цій вечірці зовсім не схоже на банальну зустріч кандидатів на знайомство. Під час вечірки знайомств в тиші люди не розмовляють один з одним, а спілкуються за допомогою поглядів, які бувають часто красномовніше будь-яких слів. Учасники таких зустрічей протягом декількох хвилин пильно дивляться в очі один одному. Ніяких питань не передбачається: ким і де працюєш, де навчався, скільки разів одружений. В основі спілкування тільки погляд – відкритий, довірливий чи ні, допитливий і вивчає. Справа в тому, що за кілька хвилин очі людини і його погляд скажуть про людину більше, ніж він сам про себе. У такі хвилини якраз і може виникнути кохання з першого погляду! Організація вечірок знайомств в тиші допоможе виділитися серед численних конкурентів. Це відмінний спосіб знайти і зайняти свою нішу на ринку знайомств.

Воспользоваться услугами профессиональных отделочников из Волгограда

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *