Установка мелодій для автосигналізацій

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (16)Всі знають про мелодії на дзвінок, які можна встановити на мобільний телефон. А, як Вам бізнес ідея з установки мелодій для автосигналізацій ? Сьогодні нікого вже не здивуєш сигналізацією, встановленої на кожному автомобілі. Дратує лише одне – монотонні звуки сирени під час спрацьовування. Причому, практично у всіх однакові.
Сьогодні мобільні телефони настільки міцно увійшли в наше життя, що без них не обходиться жодна дитина, людина середнього віку і, навіть, пенсіонер. Кожен власник мобілки постійно оновлює свою « іграшку » : змінюються мелодії рінгтона, картинки, заставки і т.п.
А, ось таку сферу, як сигналізація для автомобілів, технічний прогрес чомусь обходить стороною. Ні, звичайно, з’являються нові більш досконалі моделі, що реагують на удар, голос, тепло і навіть на найменший подих вітерця. Вибір моделі сигналізації залежить від вартості автомобіля, місця його паркування і фортеці нервової системи власника.
Але, як не дивно – ринок мелодій для автомобільних сигналізацій стоїть на місці. Причому не розвивається він з самого початку. Дивно, що ще в голову нікому не прийшла ідея розвивати цей бізнес. Таке враження, що фантазії розробників звуків для автосигналізацій вистачило тільки на різні завивання, писк і пародії на звук міліцейської сирени.
Що відбувається в кафе, біля якого припарковано кілька автомобілів людей, які прийшли в цей заклад, щоб пообідати, в той момент, коли на одному з авто спрацює сигналізація ? Правильно, сум’яття і загальна паніка. Тому що кожному автовласнику здається, що сигналізація спрацювала саме на його машині.
А що було б, якби з машини заграла якась особлива мелодія, відома тільки господареві автомашини ? Він би відразу зрозумів – зазіхають саме на його машину ! В якості мелодії можуть виступати композиції в різних музичних стилях – від поп -музики до джазу. Але, звичайно, найбільше зломщика налякає небудь громкозвучащій хіт однієї з численних «металевих » груп. Тут вже є з чого вибирати – від Deep Purple до Metallica. Справа смаку !

Купить ручной листогиб ТАПКО, листогибочный станок TAPCO, ЛГС-26 – цена. на сайте Tapcoint.ru

листогибы ручные б у по себестоимости

Видео

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *