Установка автоматів з продажу насіння

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (45)Любов до смажених насіннячкам для деяких людей схожа на наркотичну залежність. Відмовитися від споживання цього продукту іноді буває просто неможливо. Імовірно, причина повсюдного клацання насіннячок пояснюється якимись особливостями національного менталітету. Однак факт – насіння вживають всюди, про що свідчать гори лушпиння в громадських місцях.

Але не будемо занудами, і відкинемо в сторону питання прибирання людних місць. Сьогодні продаж насіння перестала бути « привілеєм » бабусь- бабусь і цілком може стати прибутковим бізнесом. Яким чином ? Справа в тому, що у нас недавно налагодили виробництво вендінгових автоматів з продажу насіння. Це диво техніки, іменоване « Стожар » випускає українська компанія UNIVENDING. Автомат смажить насіння прямо на очах у покупця, тому вони виходять неймовірно апетитними « з пилу з жару».

Бізнес, пов’язаний з вендинговими автоматами, зараз активно нарощує оберти в нашій країні. Ще залишилися незайнятими безліч бізнес – ніш. Тим більше, якщо у підприємця є для споживачів справді цікава пропозиція. Автомат з продажу насіння, безсумнівно, відноситься до таких.

Як і у випадку з іншими видами вендінгових автоматів, бізнесменові бажано придбати близько 10 апаратів. Приблизно такого обсягу мережу окупається досить швидко. Серед вкладень в бізнес слід не забути про оформлення дозвільних документів, оренду площ під автомати, заробітній платі для оператора, а також витратах на сировину та електроенергію. Звичайно, автомати, доцільно розміщувати в місцях з великими потоками проходять повз людей. Непоганий варіант, приміром, стадіони, торгово -розважальні комплекси, парки.

У нас вы можете найти и скачать windows 7 ключ без регистрации и смс. Заходите и качайте только рабочие ключи для вашей копии windows 7.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *