У чому сила блогу? 8 речей, які слід знати про блог

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (24)Деякі до сих пір не знають, у чому полягає сила блога, не бачать, які переваги можна отримати з його допомогою, особливо якщо ви власник бізнесу. У цій статті я розповім вам про ключові достоїнства ведення блогу. До кінця читання ви зрозумієте. наскільки корисним може бути блог.

Блог легко почати вести. Якщо ви не хочете платити гроші за розробку і домен, ви просто можете створити свій блог на будь безкоштовній платформі. Інструкції з налаштування прості і зрозумілі, крім того, при виникненні будь-яких ускладнень ви завжди можете розраховувати на онлайн-допомогу.

Блог може служити вам сайтом, так що вам не знадобиться спеціально навчений програміст або дизайнер. З ним просто управлятися навіть без спеціальних технічних знань.

Ви можете використовувати блог як портфоліо, для того щоб показати себе, свою компанію, свій продукт або продукти всьому світу. Відео, аудіо, тексти, соціальні плагіни – ви зможете поділитися своєю інформацією з цілим світовим співтовариством.

Блог забезпечує вам представництво в мережі, віртуальну нерухомість. Блог, що привертає багато трафіку, може бути монетизований, і тоді він почне приносити прибуток сам по собі. В такому випадку ви навіть зможете продати його за великі гроші.

Блоги надають цінну інформацію і дають вам можливість швидко реагувати на зміни ситуації, бути інтерактивним. Таким чином встановлюються відносини, робиться ім’я і виховується лояльність у ваших читачів. Відповідаючи на запитання та коментарі читачів, ви залучаєте їх до діалогу і ще більше прив’язуєте до себе.

Блоги дозволяють вам налагодити зворотний зв’язок з клієнтами, а це значить безкоштовний моніторинг ринку і цільової аудиторії. Не слід недооцінювати цінність такого інструменту.

Зміст вашого сайту приваблює до сайту трафік, і це безкоштовно, вам потрібно тільки регулярно оновлювати його і стежити за актуальністю інформації. Ваші постійні читачі будуть приходити знову і знову, і приводити за собою нових.

Ви можете створювати лист розсилки, пропонуючи читачам підписатися на неї і отримати що-небудь корисне взамін. В цьому випадку один раз відвідав вас читач буде обізнаний про всі оновлення.

Предлагаем Вам посетить наши информационный автопортал http://autospyphotos.com у нас Вы всегда найдете много полезной информации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *