Торгові вуличні кіоски

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

15Торгові вуличні кіоски – це невеликі будови, які встановлюються на вулицях для ведення торгівлі. На них є невелике віконце з вітриною, щоб можна було розставити товар як вітрину. Вуличні кіоску в порівнянні з торговими павільйонами не мають залу для покупців, де клієнт не може потрапити всередину. Торгівля ведеться зсередини, а покупець вибирає товар із зовнішнього боку кіоску.

Установка вуличного кіоску вигідно і просто тим, що для нього необов’язково заливати фундамент. Досить і того, щоб просто вибрати рівну поверхню, або ж вирівняти поверхню землі самому. Замовляти розмір і форми торгового кіоску можна виходячи від того, який у вас буде товар у продажу, і яка кількість товару хочете поставити на вітрину. Розмір вікна і площі кіоску повинні виходити від цього.

Сам торговий кіоск складається з каркаса, який виконаний з металоконструкцій. Зовні кіоск обшивається металевими листами або застосовують небудь інший матеріал, а зовні можна застосувати дерево. Рама вікна виготовляється з основи пластика, а двері зазвичай ставлять залізну. Це все залежить від того, які побажання у кожного замовника.

Найоптимальніший варіант кіоску має наступні параметри: ширина і висота не повинні перевищувати 2,5 метра, а довжина самого кіоску – не більш 6 метрів. Якщо ж ці розміри перевищують, то кіоск вважається негабаритним. Це може принести ряд наступних проблем: додаткові витрати на утримання кіоску, отримання спеціального дозволу на перевезення або ж кіоск повинні супроводжувати патруль ДПС. Якщо ж кіоск буде потрібно більше, то можна вирішити питання – для цього спорудити кіоск з декількох габаритних частин.

Кіоски для виготовлення можна замовляти в спеціальні фірми, де по макету потрібно буде вибрати тип і розмір кіоску. Краще звернутися відразу в кілька фірм, так як у кожного терміни виготовлення і ціни можуть трохи відрізнятися. Потрібно вибрати той варіант, у якого дешевше, а виготовлення займає короткі терміни. Звичайно, можна переплатити, якщо вам кіоск необхідний терміново, але в таких випадках ціни зростуть набагато.

подделки своими руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Торгові вуличні кіоски , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *