Торгові автомати як бізнес

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаженняКожна людина, напевно, хоч раз замислювався про відкриття власної справи, яке зможе приносити стабільний дохід без великих вкладень грошей, часу і сил. Такий бізнес є – торгові автомати чи по-іншому вендинг. Вендинговий ринок не у всіх сферах поширений в нашій країні. У європейських країнах такий продаж дуже поширена, причому абсолютно будь-яких товарів. Такий бізнес підійде як новачкам, так і бізнесменам, які бажають розвиватися в інших напрямках.

Такий бізнес можна цілком реалізувати, маючи при собі невеликий стартовий капітал. Тут не потрібно мати продавців, витрати тільки на оренду квадратного метра площі. Ось тут ви можете купити снекові автомати. На сайті vending43.ru ви знайдете більш детальну інформацію про компанію Вендінг-Вятка м. Кіров яка займається продажем і установкою автоматів.

Торгувати можна їжею, прохолодними напоями, чаєм, кавовими напоями, різними сувенірами, іграшками та багатьом іншим.

торгові автомати

Найбільш дохідними в даний момент в такому бізнесі вважаються автомати з кавою. За два роки це окупиться точно. Коштують кавові автомати від 2 до 4 тисяч євро. На ціну впливає виробник і кількість напоїв.

Для отримання відчутного прибутку одного автомата буде замало. П’ять – необхідний мінімум. Якщо Ви вирішили зайнятися кавовими автоматами, то допоможуть збільшити дохід снекові автомати, адже люди, що купили чашечку чаю​​, захочуть і перекусити.

Торгові автомати споживають не так вже й багато електроенергії, на рівні побутового приладу. Для розміщення автомата потрібна тільки електрична розетка.

Прибуток від торговельних автоматів

У даний час зразковими розрахунками для кавових автоматів такі: 1 стакан напою в середньому може принести прибути в розмірі 15 центів. Обсяг продажів в середньому становить 70 склянок на день в середньому. Якщо автомат продає менше 40 склянок на один день, то його потрібно перемістити в інше місце, з великою кількістю людей. Прибуток за місяць може скласти 360 у.о.

Нужны фильмы для 3д телевизора 3D Фильмы торрент это лучший сайт с 3d фильмами.

Щоб отримати чистий прибуток, потрібно відняти вартість оренди. Її вартість в місті може досягати 300 у.о. Найкраще, якщо орендодавець буде отримувати прибуток у відсотках. Це може зацікавити його і встановити торговий автомат в найкращому місці.

ризики

1. Поломка обладнання. Щоб знизити ризик поломки рекомендується купувати обладнання у європейських виробників.
2. Місце для установки. Від даного пункту безпосередньо залежить ваш прибуток. Знайти гарне місце досить важко і тому забирає багато часу і вимагає терпіння.
3. Вандалізм. На жаль, в нашій країні від цього ніхто не застрахований і слід вибирати місця під охороною.

податки

Оптимальним варіантом стане оформлення приватного підприємця. Це звільнить від використання касового апарату і дасть економію на сплаті податків.

підсумки

Ми маємо:

1. Окупність за 1-2 роки
2. Виручка – 250 у.о.
3. Рентабельність – 30%

витрати:

1. Придбання одного апарату – від 2000 у.о.
2. Оплата оренди – у середньому 100 у.о. на місяць
3. Технічне обслуговування

Для того, щоб обслуговувати торговельні автомати необхідний автомобіль. Звичайно, якщо у вас їх не більше п’яти, то можна і без авто обійтися.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *