Тонкощі і основні аспекти вибору та оформлення вигідного й безпечного іпотечного кредиту

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

29До іпотечних програм, незважаючи на їх ефективність в аспекті вирішення житлового питання, більшість продовжує ставитися насторожено, і намагається уникати. Чого побоюються?

1. Тривалого періоду боргової постійного навантаження, коли роками необхідно виділяти з бюджету досить великі суми для внеску по іпотеці.

Але при цьому нікого не лякають настільки ж довгий строк не менш великих, але вже «холостих» платежів за орендовану квартиру. Плюс – постійне очікування підвищення квартировласника плати, витрат на переїзди, косметичний ремонт чергового житла «під себе» і т.д. До того ж строком іпотеки можна управляти – оформити позику на менший період або поквапившись з виплатами, тим самим скоротивши термін позики.

2. Відповідальності за вибором квартири.

Коль вже належить купувати квартиру «все життя», житло має бути просто бездоганним. І це помилка, ідеальне житло, по-перше, не можна купити – його потрібно створювати самостійно. По-друге, елітна (по категорії або станом) квартира буде, що очевидно і коштувати дорожче. Тут важливо чітко прорахувати свої можливості і сили. Чи не буде більш безпечним і вигідним купити житло більш скромного формату? Зробити косметичний ремонт, а потім вже і поступово доводити його «до досконалості», не ризикуючи порушенням графіка платежів і пр.

3. Високої ціни позики.

Сьогодні знайти і оформити іпотечний кредит в Пермі або будь-якому іншому місті з обгрунтованою і прийнятною вартістю не так вже й складно. Для цього можна скористатися:

допомогою спеціалізованих агентств: посередницьких або ж ріелтерських, які надають максимальний комплекс послуг з нерухомості та супровід угоди «під ключ»;
інструментами тематичних профільних порталів.
Останній варіант набагато більш ефективний і кращий. Такі портали представляють собою своєрідний каталог-базу банків та інших фінансових організацій, їх продуктів і пропозицій, у т.ч. іпотечних програм. Це значно прискорює, спрощує, робить доступним навіть неспеціалісту аналіз і вивчення таких пропозицій, порівняння їх з важливих для себе параметрами. А також дозволяє підібрати (за допомогою спеціальних програм, на безкоштовній основі представлених на сайті) декілька відповідних для конкретної сім’ї варіантів.

Тут же можна скористатися онлайн мульти-заявкою одночасного звернення в кілька установ в аспекті розгляду потенційної можливості оформлення обраного іпотечного продукту. Це економить час і дозволяє більш реально і об’єктивно оцінити банківський продукт і пропозиції. Плюс – можливість підібрати термін і внесок за допомогою кредитного калькулятора, тобто наділити в цифри свої можливості і цілі.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Тонкощі і основні аспекти вибору та оформлення вигідного й безпечного іпотечного кредиту, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *