Таксі з WI – FI.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (6)Сьогодні в багатьох громадських місцях існують зони покриття WI – FI. Ресторани та кафе намагаються не відставати від сучасних технологій і намагаються таким чином привернути більше відвідувачів. Завдяки бездротовому і безкоштовному доступу в Мережу, ці місця стають все більш привабливими для клієнтів. Дехто навіть навмисне ходить, щоб покористуватися безкоштовним виходом в Інтернет, але, тим не менше, все одно робить замовлення, нехай і на невелику суму.

Одного разу мені прийшла в голову бізнес ідея. Я їхав у таксі і опинився у величезній дорожній пробці. Мені терміново треба було вийти в Інтернет, але не було ніякої можливості це зробити. Я відчув себе абсолютно безпорадним. Ця неприємна ситуація підштовхнула мене до втілення бізнес ідеї. Пропоную організувати бізнес, який полягає у створенні служби таксі з WI – FI. Я розглядаю це як додаткову послугу, яка багатьом припаде до смаку і приверне величезну увагу.

Для того щоб таксі із зоною покриття WI – FI, було легко впізнаваним на вулицях міста, пропоную прикрасити бампери автомобілів спеціальними розпізнавальними знаками. У мене немає сумнівів, що таксі з WI – FI будуть популярні, оскільки пасажир, що сидить в салоні такого автомобіля, зможе прямо в дорозі увійти на свою сторінку в соціальній мережі, ознайомитися з новинами зі світу музики, кіно і т.п. Я переконаний – за такими таксі майбутнє!

Универсальный сайт на котором очень много интересной информации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *