Системи туманоутворення

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

туманВода є переносником величезної кількості енергії , тому потрібно тільки вміти застосувати її . В той момент коли вода з рідкого стану переходить в газоподібний відбувається процес поглинання величезної кількості тепла з атмосфери. Таким чином, виходить , що для випаровування одного грама води потрібно тепло в кількості шестисот калорій. З цього випливає , що чим більше у повітря потрібно відібрати тепла , тим більший об’єм води буде випаруватися. Але потрібно добре постаратися для того , щоб створити таку краплю , яка після випаровування не буде відразу зникати. І ця проблема вирішується за допомогою системи туманоутворення . З її допомогою вода пропускається через форсунки і утворюється в туманне хмара , цілком і повністю складається з крапель , товщина яких в кілька разів менше одного волоса. Такий тиск є достатнім для того , щоб відбувався процес випаровування.

Туманоутворення – це свого роду універсальна система , яка може бути використана по- різному. По-перше , вона охолоджує повітря , тому з її допомогою можна регулювати температуру в приміщеннях. По-друге , така система дозволяє контролювати рівень вологості. По-третє , відбувається процес придушення пилу , таким чином , повітря фільтрується від всіляких забруднень. По-четверте , варто відзначити допомогу таких систем у боротьбі з мошкарою та іншими комахами , які вічно докучають під час літніх місяців. По-п’яте , туманообразование створює в окрузі свій власний мікроклімат , який позитивно впливає на здоров’я і самопочуття людини.

Використовуються такі системи в основному в кафе і ресторанах. Тому що за їх рахунок можна не тільки значно поліпшити атмосферу в закладі, а й привернути увагу клієнтом , так як туманообразование дає значну перевагу перед конкурентами. А все тому що обстановка поглинена туманом приваблює відвідувачів , яким все частіше і частіше захочеться знаходитися в такому місці , адже в спеку дуже хочеться прохолоди і затишку. Тому з використанням туманоутворення можна домогтися неперевершеного ефекту. Якщо вам необхідно встановити систему туманного охолодження , то просто зателефонуйте і замовте установку. Обладнання, яке встановлюється фірмою WaterWall , виробляється в Італії і має дворічну гарантію якості.

Заработок онлайн

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Системи туманоутворення, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *