Сучасні види реклами

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

рекламаСьогодні практично в будь-якому великому або ж маленькому місті , і навіть селищі , можна виявити різні носії рекламної інформації , такі як рекламні щити , вивіски або рекламні перетяжки . Варто відзначити , що таке розповсюдження рекламних носіїв сприймається нами цілком буденно , як так і треба. Тим часом , кожний певний рекламний носій має певну задачу , ефективність і по- своєму оригінальний .

Реклама

Рекламна діяльність своїми витоками сягає глибоко в історію , ще за часів існування стародавньої Римської імперії. Реклама в той час підносилася частіше в усній формі , а в письмовій набагато рідше , адже тоді було дуже мало людей , які вміють писати , читати, тобто володіють базовими основами грамотності . На Русі першопрохідцями рекламної діяльності були , звичайно , купці , які для залучення покупців на продавані ними товари спеціально наймали зазивав , які хвалили їхні товари. Зазивали були вельми оригінальні , вибираючи різні способи залучення до себе і вихваляється товарам уваги , вдаючись до вельми витонченим і хитрим методам . У той час зазивали грали роль сучасних промоутерів.

Рекламна діяльність має ряд позитивних якостей. Спочатку реклама є корисною для підприємців ( виробник , продавець) , які з її допомогою позиціонують на споживчому ринку свої послуги та товари . За допомогою рекламних маніпуляцій вони помітно збільшують темпи продажів , отримують живий приплив нових клієнтів- покупців. Для споживача ж реклами вона є джерелом різноманітної інформації , більшість з якої є не марною , адже людина дізнається щось нове про досягнення в косметиці , медицині або там , в інформаційних технологіях. У якийсь навіть мірою реклама позитивно позначається на зовнішньому вигляді міських будівель , тобто носії реклами, досить ефективно приховують якісь недоліки декору , обробки і навіть надають будівлям якийсь колорит , що особливо помітно в нічний час.

Videomore.su

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *