Стиліст це професія

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

stulistВсім привіт! Робота в світі моди з кожним роком стає все привабливішою. Багато молодих людей хочуть доторкнутися до прекрасного, знайти спосіб самовираження. Проте в Росії професія «стиліст-іміджмейкер» є новим ланкою і тут досить важко знайти хороших педагогів і необхідно як слід постаратися, щоб знайти роботу стилістом. Але якщо ви людина активний, заповзятливий, з гарним смаком, ви завжди знайдете роботу в цій стезі.

До вибору способу навчання професії “стиліст” необхідно підходити відповідально. Давайте розглянемо кращі способи і місця навчання даної професії.

Стиліст і ВУЗи

ВНЗ, де навчають професії стиліста можна сказати не існує. Є ВУЗи і коледжі, де навчають перукарів та візажистів, а от стилістів-іміджмейкерів – ні.

Однак навчання професії стиліст на вищому рівні можна отримати в Московській Академії Моди при Мітра, де регулярно проходять практикуми та семінари з провідними дизайнерами, редакторами глянцевих журналів та іншими професіоналами у світі моди.

Стиліст і професійні курси

Професійні курси займуть менше часу і часто вони є набагато ефективніше навчання у ВУЗі. Одними з кращих курсів в Москві вважають у школі «Персона».

Курс «стиліста-іміджмейкера» обійдеться вам у близько 100 000 рублів, але разом загальними знаннями ви отримали спеціалізацію: «стиліст-іміджмейкер в рекламі і шоубизнесе» або «індивідуальний консалтинг та шопінг-супровід».

Імідж-школа «Персона» також передбачає практику на найвідоміших каналах і навчання у кращих викладачів. Не можна й випускати з виду їх обіцянку «кращі руки працевлаштуємо», що дає можливість на отримання роботи.

У Москві існує безліч імідж-курсів, на яких навчають майбутніх стилістів. Перед тим як записатися на навчання, переконайтеся, що у школи хороші відгуки, викладачі мають досвід роботи, по закінченню надається сертифікат, в процесі навчання ви довідаєтеся не тільки теорію, а й попрацюєте практично.

Стиліст і VIP-обученіестіліст

Деякі професійні стилісти готові особисто навчати вас своєї професії, але коштує це задоволення недешево.

Наприклад, стиліст Роман Білосніжний пропонує пройти курс стиліста-іміджмейкера з практичним VIP-днем, на якому він буде навчати тільки вас.

Так, в такі VIP-дні можливі виїзди в торгові центри, спільна робота з особистими клієнтами стиліста, отримання практичного досвіду на основній роботі стиліста (наприклад, в офісі глянцевого журналу).

Як знайти роботу стилістом?

Будьте готові до того, що в Інтернеті ви не знайдете вакансій «стиліст» і що вам доведеться шукати роботу самим.

З наявністю освіти ви можете спробувати знайти роботу в глянцевому журналі (дзвонити, писати листи або приходити у видавництво особисто), але без наявності досвіду роботи вас можуть взяти тільки асистентом стиліста.

Однак навіть така професія дасть безцінний досвід. Більшість відомих стилістів починали саме з цього.

Ви можете піти й іншим шляхом: відразу почати роботу на себе. Для цього необхідно створити сайт, розписати прайс на свої послуги, написати про свою освіту, досвід і задоволених клієнтів.

Потім потрібно розрекламувати сайт, підвищити його рейтинг в Яндексі, зайнятися контекстною рекламою. Це не так складно як здається і основи реклами в Інтернеті можна освоїти самостійно.

Можна також почати рекламувати себе як бренд. Створіть свій блог, присвячений моді і стилю, це приверне ще більше клієнтів.

У Росії професія рядового «стиліста» не зважає високооплачуваною. На заході ж зіркові стилісти отримують сотні тисяч доларів на рік, за те, що консультують зірок у питаннях стилю.

У цій професії все залежить від підприємливості стиліста. Якщо він готовий постійно вчитися, просувати себе, прийматися участь у заходах, хапатися за будь-яку можливість стати кращим, то його безсумнівно чекає успіх.

До речі, якщо вас не приваблює дана професія, то зараз досить легко можна отримати будь-яку іншу прямо в інтернеті.

Работа для няни. Поиск нянечки для ребёнка.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Стиліст це професія, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *