Створюємо конкурентоспроможний блог за 10 днів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (16)Знати ви, скільки в мережі блогів? Для приблизної оцінки зробіть ось що: зайдіть в Google і наберіть в рядку пошуку “блог дієта”, “блог бізнес”, “блог інтернет-продажу” і т.д.

І пошукова машина негайно видасть вам приблизний відповідь. Виглядати він буде приблизно так: Результатів: приблизно 20,300,000.

Таким чином, якщо ви хочете створити блог, що приваблює читачів і залучити трафік, вам доведеться сильно постаратися і працювати в умовах жорсткої конкуренції.

Як же створити конкурентоспроможний блог? І вже тим більше – як зробити це за 10 днів?

Для початку вам потрібно знайти нішу, в якій відчувається інформаційний голод. Прочешіть спеціалізовані форуми і зрозумійте, які у людей є проблеми. Які і як часто вони ставлять запитання?

Почитайте інші блоги з високим рейтингом і подивіться, про що там пишуть. Зверніть особливу увагу на коментарі, які залишають люди, це допоможе вам глибше зрозуміти тему і більш обгрунтовано вирішити, про що слід писати самому.

Наступний крок – почати писати статті та записи в блог, які відповідали б на запитання вашої цільової аудиторії. Набирайте їх в Блокноті або Microsoft Word доти, поки не нагромадиться порядку 20.

На цій стадії вам поки не потрібно створювати блог, ви просто робите «домашні заготовки». Надалі вам буде елементарно просто створювати записи в блог – методом «скопіював-вставив».

Наступний крок, дійсно переводить ваш блог у вищу лігу – створення відеозвернень, в який ви відповідаєте на поставлені запитання. Тепер у вас є тексти і відео, що приковує увагу до вашого блогу, а це значить, що люди будуть приходити знову і знову.

Для створення відео зручно користуватися безкоштовною програмою Jing за авторством Techsmith, творців Camtasia Studio. Ваші відео будуть обмежені 5 хвилинами, але вам цього має вистачити з головою.

При такому наповненні блогу ви легко затьмарте 99% конкурентів у своїй ніші і отримаєте високі пошукові рейтинги, адже ви надаєте високоякісну унікальну інформацію.

Зверніть увагу на пошук за ключовими словами, це допоможе вам забезпечити більшу цілеспрямованість відвідувачів вашого блогу, і зіграє свою роль, коли прийде час монетизації.

Ключ до вигідної монетизації блога – продавати, не продаючи. Пристрій високоякісного блога можливо за допомогою безкоштовних інструментів веб-дизайну, але для більшої ефективності рекомендується використання WordPress.

За допомогою WordPress ви зможете налагодити безперебійне надходження наповнення в блог, скласти графік постинга на дні, тижні і місяці, таким чином блог у вас буде оновлюватися практично в режимі автопілота, а отже буде йти і грошовий потік.

Перевозка грузов в пределах Санкт-Петербурга и Ленинградской области http://pereezdspb.com самые низкие цены.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *