Створення зображень,які світяться в інтер’єрах

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (2)У дизайні інтер’єрів, буквально, щодня з’являються якісь нові креативні ідеї. Оригінальні рішення для створення незвичайних інтер’єрів відкривають нові бізнес- ніші. Головне, встигнути вчасно отримати з цього користь.

Прикладом яскравого і незвичайного дизайну інтер’єру можна вважати використання в ньому зображень, нанесених фарбами, що світяться. Подібне дизайнерське рішення підійде для обробки стильного нічного клубу, екстравагантного арт -кафе або іншого закладу. Хоча світяться малюнками також можна прикрасити, приміром, дитячу спальню. Сфера застосування світних фарб надзвичайно широка.

За своїми властивостями світяться фарби підходять для нанесення, практично, на будь-яку поверхню будь то штукатурка, бетон, метал, дерево або скло. Якісні світяться фарби абсолютно безпечні для здоров’я, вони зносостійкі і довговічні. Дуже заманливо, що норма їх витрати досить невелика – літра подібної фарби достатньо, щоб покрити приблизно 10 м ² поверхні.

Фарби, що світяться при денному освітленні абсолютно непомітні. Нанесені з їх допомогою зображення стають видимими тільки в повній темряві. История восстановления BMW 735i Highline e23 от первого лица. Тобто, для стороннього спостерігача ефект просто вражаючий – звичайне приміщення в темряві раптом перетворюється на такий собі сюрреалістичний оазис, який не має нічого спільного з буденністю.

Створення світяться дизайнів, зрозуміло, ідея для креативних і нестандартно мислячих людей з навичками малювання від руки. Хоча часто допомогою світних фарб досить намалювати досить прості зображення і це вже буде виглядати ефектно. Приміром, відмінний вигляд має промальовування цегляної кладки, зигзагів -блискавок, помаранчевого ” вогню” блакитнуватих ” хвиль”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *