Створення цікавого запису

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (23)Щоб написати хороший пост в свій блог, потрібно надати читачеві цікаву інформацію в приємній формі, так, щоб відвідування вашого блогу приносило задоволення. Один із способів включити в аналіз вашого поста емоційну сферу читача – додати картинку або фото.

Красива верстка привертає увагу

Деякі записи в блогах являють собою просто масив тексту, і, відверто кажучи, потрібно сильно постаратися, щоб дочитати їх до кінця і не заснути. Однак додавання картинки або фото в пост відразу робить його цікавішим і приємніше для ока. Якщо графічний файл розташований на початку – це створює сприятливе перше враження. Це дозволяє зацікавити читача і привернути його увагу до тексту. Як правило, при прокручуванні стрічки новин нашу увагу зупиняють на собі саме записи, що містять графічний компонент. При читанні RSS графіка теж зупиняє на собі погляд. Уявіть собі – великий обсяг тексту. Для розуміння сенсу потрібно вчитатися в кожен рядок – а картинка відразу виділяє цей розділ з числа інших. Цим створюється потрібне враження. Такий же ефект роблять діаграми і графіки, вони додають тексту глибини і роблять інформацію цікавіше. Особисті картинки роблять пост більш інтимним. Гарні також ілюстровані приклади.

Намалюйте картинку для Google

Блогери, зацікавлені в SEO, не повинні забувати про це при підборі графіки. Google працює з текстами, ні з зображенням. Для Google місце, зайняте зображенням, виглядає порожнім. Таким чином, необхідно додати текст до зображення, так що Google зможе використовувати цей текст для пошуку цієї картинки. Так ви зможете залучати трафік через Google Image Search.

Поради по використанню графіки в запису

Використовуйте файли маленького розміру для прискорення завантаження. 320 пікселів – добре, понад 1280 – погано. Це знання не з області SEO, але, тим не менш, допомагає уникнути негативу з боку відвідувачів, яким не доведеться чекати, поки все завантажиться.

Ключові слова повинні також мати відношення до даного графічного файлу. Якщо в назві картинки є ключевікі, це задасть більш високий пошуковий пріоритет, особливо якщо ми говоримо про довгій назві.

Використовуйте альтернативний текст для зображення в розмітці. Це дозволить пошуковим машинам зрозуміти, про що, власне, картинка. Там теж слід використовувати ключові слова. В блогах WordPress, коли ви завантажуєте зображення, з’являється спеціальна форма для введення назви і альтернативного тексту.

Зверніть увагу на текст перед і після зображення. Цей текст також повинен містити ключові слова: приблизно 12 слів повинні обрамляти зображення.

прекрасна картина

В мережі є кілька хороших джерел фотографій і картинок. Одне з таких місць – Flickr. Слідкуйте за тим, щоб графіка, використовувана вами, чи не була чиєюсь власністю. Якщо сумніваєтеся – краще не використовуйте, в мережі завжди можна знайти інші графічні файли на ту ж тему. Google Images теж є хорошим джерелом. Пошукові машини люблять свіжий контент, так що не соромтеся завантажувати свої власні фотографії.

Витратьте час і приведете свій блог в такий вигляд. щоб його приємно було читати. Це час окупиться, коли до вас почне приходити більше відвідувачів і ви виведіть зростання трафіку.

У нас на сайте Вы можете узнать Как построить каркасный дом своими руками с минимальными затратами средств и сил. У нас представлены самые полезные советы от специалистов с многолетним опытом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *