Створення сайтів як бізнес ідея

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

вебСтворення власних сайтів останнім часом стало дуже популярним. Практично кожен користувач хоча б раз замислювався про своє власному блозі , сторінці або повноцінному сайті. До того ж зараз стало можливо непогано заробити на власному проекті. Особливо якщо сфокусуватися на рекламних сайтах.

У першу чергу рекламні сайти потрібні для фірм та підприємців , які хочуть за допомогою інтернету довести свій продукт до споживачів . На таких сайтах буду размешени особливості продукції , її цінна, а так само контактні дані компанії . Перевага таких проектів від телевізійної чи радіо реклами в тому , що вона не обмежена часом . Потенційний клієнт , перейшовши на сайт , може залишатися там рівно стільки скільки йому потрібно .

Потрібно розуміти , що сучасний ринок створення сайтів дуже часто має саме локальний характер. Звичайно в мережі існує безліч проектів які присвячені створенню сайтів . Але більшість клієнтів найчастіше звернуться у фірму , яка знаходитися в їхньому місті , так як тут буде можливість в живу поспілкуватися з майбутніми виконавцями.

Наступним важливим моментом є саме створення сайтів. Дуже добре , коли ви знайомі з програмуванням , але що якщо немає ? Можна звичайно навчитися , але це займе багато часу , та й потрібно буде записатися як мінімум на курси по цій справі. На на сайті http://sait.ua/ можна замовити розробку сайту.

Але є й інший спосіб , який буде набагато простіше , якщо ви пріліжете трохи зусиль для цього. Суть полягатиме в тому , що вам потрібно буде стати посередником між клієнтами , які хочуть сайт , і фірмами з їх створення .

Для цього знайдіть ті агентства , які займаються WEB -дизайном , виберіть декілька найкращих, на вашу думку , і відправте їм своє резюме для роботи в якості вільного робітника або як він зараз називається фрілансера. В умовах вкажіть, що будете знаходити їм клієнтів за невелику плату від замовлення. Більшість фірм на це погодиться , так як нові замовлення зайвими не бувають .

Від вас тепер буде вимагатися знаходити замовлення , і чим більше знайдете , тим вище буде ваша зарплата. Але тепер слід питання , як знаходити нові замовлення ? Найефективнішим є пошук потенційних конкурентів , тобто знаходите сайт підприємства в місті і шукаєте його конкурентів . Адже вони явно не захочуть відставати від суперника по бізнесу , і отримати власний інтернет -ресурс.

Такий спосіб допоможе вам не тільки добре заробити , але і дасть безліч вільного часу , який можна витратити , але більш цікаві заняття

Каталок самых лучших программ на сайте http://softree.ru. Скачайте нужную вам программу бесплатно!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *