Створення авторських казок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

copyright-talesВсі малюки мріють потрапити в казку. Почасти їх бажання реалізується за допомогою комп’ютерних ігор. Тільки це не персональна казка! У грі стандартні герої, і стандартний сюжет … Дитині набагато приємніше було б стати героєм власної казки, написаної для нього і про нього. Таким чином, для талановитих людей відкривається цікава перспектива розвитку бізнесу. Йдеться про бізнес … на казках.
Як це буде працювати? Батьки-замовники відправляють фото дитини, а також відповіді на запитання аркуша-опитувальника. Із заповненого опитувальника важливо отримати інформацію про улюблених казкових героїв малюка, про його характер, смаки та вподобання. Для створення казки необхідно об’єднати зусилля як мінімум двох людей письменника і художника (дизайнера). Адже дитина повинна в підсумку одержати не тільки захоплюючу історію, а й яскраві картинки.

 Відправляти замовнику підготовлену казку можна в двох варіантах. По-перше, це може бути роздрукована брошура. По-друге, файл у форматі PDF, який легко можна надіслати електронною поштою.
Зрозуміло, авторські казки – це ексклюзив. Подарувати їх своєму малюкові зможуть далеко не всі батьки. На створення кожної казки доведеться витратити чимало зусиль, тому вартість послуги слід встановлювати адекватну. Просуваючи послугу по створенню казок на ринок, необхідно акцентувати увагу батьків на те, що це не просто оригінальний подарунок дитині, але також ефективний засіб подолання дитячих страхів і комплексів (у разі правильного підходу). В сюжет казки можна і потрібно закласти в алегоричній формі варіанти вирішення певних проблем малюка. Наприклад, якщо дитина боїться висоти, його казковий герой здійснить героїчний підйом на таємничу гірську вершину. Таким чином, терапевтичний ефект авторських казок може залучити більш широку клієнтську аудиторію.

ремонт триколор тв своими руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *