Стрижка газонів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (79)У багатьох людей в певний період життя виникає непереборне бажання кинути обридлу роботу і почати займатися чимось своїм. На перший погляд, варіантів самостійного бізнесу маса. Однак, розглянувши все детально, у багатьох видів діяльності перебувають свої недоліки. Напевно, найпоширеніший з них – необхідність значного стартового капіталу. Почати все з нуля заманливо, але так, на жаль, навряд чи буває.

Варіант зі стартом бізнесу « без копійки в кишені», варто все-таки відкинути. Проте зовсім вже фантастичні суми теж потрібні не завжди. Особливо, якщо вибрати бізнес « ближче до землі». І мова йде не про сільське господарство. Стрижка газонів – чудовий варіант цілком самостійного бізнесу, що не вимагає значних початкових витрат.

Для стрижки газонів, що очевидно, необхідно придбати газонокосарку. Крім того, бажано мати ручну електричну косу для стрижки важкодоступних ділянок. Доглянуті газони, як правило, надбання елітних приміських або заміських котеджів і особняків. Тому клієнти передбачаються, як кажуть, грошові. Вони ні за що самі не візьмуться за стрижку газонів, а трава, як відомо, влітку зростає, та ще й досить швидко. Комусь займатися підтримкою газонів у порядку необхідно.

Бізнес по стрижці газонів має певний нюанс. Газонокосарка, основне знаряддя праці, техніка масивна. На плечах її НЕ понесеш. Тому відразу слід розуміти, що необхідний буде автомобіль. Звичайно, купувати його спеціально під цей вид діяльності ніхто не стане. Але якщо автомобіль уже є, тоді відмінно. Можна приступати до справи. Велосипед вигадувати не знадобиться. Перший крок – реклама, другий – перші клієнти, третій – хороші рекомендації від перших клієнтів, четвертий – наступні клієнти. І ось вуаля – власна справа замість обридлої роботи вже є.

Киммерийцы в Крыму.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *