Співбесіда і перший робочий день

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

spivbesidaЯк отримати роботу? Як пройти співбесіду? Як справити хороше враження на роботодавця? Як поводитися в робочому колективі в перший робочий день? У даній статті я постараюся дати відповіді на ці питання.

Чи є у вас гарна робота? Для багатьох людей однією з головних цілей в житті є прагнення знайти постійне місце роботи.

Співбесіда – перше враження

У процесі пошуку ви, безсумнівно, зіткнетеся з необхідністю пройти співбесіду. Що ж допоможе справити хороше враження на роботодавця?

Варто пам’ятати, що перше враження, яке ви справите, і буде вирішальним фактором. Тому не варто йти на співбесіду в спортивному костюмі або в занадто відвертих вбраннях.

Часто роботодавці за манерою людини одягатися судять про те, як він буде працювати. Якщо це робота в офісі, то слід звернути увагу на офісний стиль одягу.

Ніколи не втрачають своєї актуальності випрасуваних брюки, начищене взуття, скромний макіяж, підходяще поєднання кольору і фактури в одязі.

Співбесіда – підтримка та документиСобеседованіе

На співбесіду краще приходити одному, без друзів або родичів.

Можливо, вам і потрібна моральна підтримка, але роботодавець може вирішити, що ви несамостійна людина.

Незважаючи на загальноприйняту тенденцію вказувати в анкетних листках інформацію яка не відповідає дійсності, все ж краще чесно відзначити рівень вашої освіти і справжній стаж роботи.

Також для роботодавця важливо знати, наскільки ви зацікавлені виконувати запропоновану роботу. Необхідно запевнити його, що це місце вам дійсно потрібно.

Якщо ж ви будете надмірно думати про свою вигоду, то роботодавець швидко втратить до вас інтерес.

Приготуйте заздалегідь усі необхідні документи. У великих компаніях можуть знадобитися рекомендації. З’ясуйте, хто зможе поручитися за вас.

При відповідях на запитання не кажіть занадто багато, будьте тактовні, і впевнені в собі. Але не перебільшуйте свої навички та вміння.

Не варто розповідати про особисті і фінансові проблеми. Скоріше всього, роботодавця це не цікавить.

Уважно слухайте, не перебивайте, і не сперечайтеся. Розуміючи, що не зможете отримати цю роботу, перевірте вимоги, чи немає в даній організації інших робочих місць, які могли б вам підійти.

Якщо ж ви з успіхом пройшли співбесіду, то нехай ця робота принесе вам не тільки дохід, а й задоволення!

Отже, в результаті успішно пройденого співбесіди ви отримали хорошу роботу! Але як же поводитися в робочому колективі в перший робочий день?

Перший робочий день – це один з найбільш важливих і складних днів.

Пам’ятайте, що ваша поведінка у цей день багато в чому може вплинути на подальші відносини з колегами. У перший час воно має бути стриманим і дипломатичним, без вольностей і недоречних жартів.

Ваш керівник зобов’язаний познайомити Вас з колективом. Не можна забувати про те, що в колективі можуть бути люди, які будуть раді Вашій невпевненості.

Постарайтеся не доставити їм такого задоволення. Чи не відволікайте співробітників занадто часто. Пам’ятайте, у кожного з них своя робота і свої посадові обов’язки.

Будьте доброзичливі, уважні, пунктуальні, що не тримайтеся скуто і затиснуте. Чи не покидайте своє робоче місце до завершення робочого дня.

Не обговорюйте зі своїми новими колегами-якого співробітника, це буде характеризувати вас не з кращого боку. Завжди стежте за тим, як виглядає Ваше робоче місце. Намагайтеся запам’ятати імена ваших колег.

Портал – строительство, евроремонт, апартаменты, коттеджи, квартиры. с красивым дизайном интерьера гостиной, спальни фотографии, каталоги.

Не відволікайтеся на особисті справи, не підслуховуйте чужих розмов.

І на закінчення пропоную вам подивитися цікавий ролик саме на тему пошуку роботи та проходження співбесіди.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Співбесіда і перший робочий день, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *