сольові ванни

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

vannaВпливаючи на організм природними солями, ми, в першу чергу, дбаємо про здоров’я і якості нашого внутрішнього середовища. Ефект від таких процедур, як сольові ванни, суспільству доведено дуже давно.

Стародавні люди, які ще не знали, що таке холодильник, використовували сіль в якості сировини для якісного зберігання таких продуктів, як м’ясо та риба. Крім того, сіль вважалася складовою різних оберегів і амулетів, за допомогою яких люди лікувалися від багатьох захворювань.

Сучасні фахівці помітили в цій речовині абсолютно інші особливості. Сіль добре впливає на процеси омолодження і регенерації шкіри і не тільки. Вона є відмінним протизапальний, заспокійливий і болезаспокійливий засіб.

На замітку тим, хто любить насолоджуватися сольовими ваннами: солі повинні бути натуральними, не піддаються спеціальній обробці. Щоб на тілі людини не виникло поганих наслідків у вигляді алергії, бажано не використовувати сіль з хімічними барвниками і добавками. Яке ж дію надають сольові ванни на організм людини?

По-перше, зміцнюється імунна система, яка частенько піддається впливу різних патогенних факторів. Центральна нервова система, в якій також бувають збої, нормалізується за рахунок рівноваги основних її процесів – збудження і гальмування в корі головного мозку. Крім цього, сольові ванни сприяють поліпшенню діяльності деяких ендокринних залоз.

Щоб зробити лікувальну ванну з сіллю, потрібно спочатку визначитися, яку мету ви будете переслідувати. У домашніх умовах з метою профілактики різних захворювань температура підсоленої води повинна досягати позначки 38. Але не більше. Тривалість прийому процедури – близько 20 хвилин. Загальний курс становить 10 – 15 процедур, які слід проводити через день. Дозування лікувальної солі приблизно така – 500 грам солі на 100 літрів води.

Мир автомобильных новостей и автоспорта

У подібній процедурі є свої показання та протипоказання. До показань належать: захворювання суглобів і всього опорно-рухового апарату, ревматизм, травми і запалення сухожиль, шкірні захворювання, захворювання центральної і периферичної нервової системи, захворювання крові.

Є і ряд протипоказань: злоякісні пухлини, підвищений і підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет.

Перед тим, як виконувати процедуру, обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем, ні в якому разі не вдавайтеся до самостійного застосування сольових ванн. Це дуже небезпечно для вашого здоров’я.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
сольові ванни, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *