Смс-бізнес. Як це працює?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

7Ніхто не дасть незнайомцеві просто так 1000 рублів, а рубль ще може не пошкодує. Смс бізнес приблизно так і працює. Якщо сайт в день відвідує 1000 чоловік, і кожен пошле власнику по рублю, то він у день матиме 1000 рублів. Цікаво? Головне прибутково.

1. Класичний смс бізнес.

Можна розмістити на своєму сайті свинюкскарбничку і написати під нею «Допоможіть грошима сайту, не пошкодуйте рубль». Якщо натиснути на скарбничку, то можна допомогти сайту (вірніше власнику). Портал об играх, фильмах и сериалах + Открытый торрент-трекер. Жебрацтво має місце бути навіть в інтернеті.

2. Сучасний смс-бізнес.

У багатьох сайтах встановлюють тизерну рекламу такого характеру, наприклад «Отримай супер – дієту». Як вже здогадалися, це зовсім не безкоштовно. Після того, як користувач пройде маленький тест, у нього попросять послати повідомлення, а гроші з мобільного «спливуть». Звичайно, це більше нагадує шахрайство. Але, є й більш лояльні методи, коли користувачі добровільно віддають кошти з мобільного. Адже не всі знайомі з тим же вебмані, а мобільники є у всіх. Люди платять за персональні гороскопи, дієти, підбір стрижки по фотографії і т.д.

Насправді, список використання смс як джерело доходу в мережі розширюється. Звідси і простий висновок, за допомогою смс можна і навіть потрібно заробляти в онлайн.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Смс-бізнес. Як це працює? , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *