Служба утилізації побутової техніки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (3)Радянські часи навчили людей бути « Плюшкинимі ». Що-небудь викидати з будинку в ті, давно минулі дні, було не прийнято, а раптом чогось ще знадобиться. Старі телевізори, радіоприймачі та інша вийшла з ужитку побутова техніка припадала пилом « на антресолях », на балконах або в підвалах. Тому часто радянські квартири – «хрущовки» виявлялися завалені старим мотлохом до такої міри, що незайнятими залишалися тільки вузькі проходи до « життєвоважливі місцях» – кухонного столу, холодильника, ліжка і т. д.

Сьогодні все радикально змінилося. Сучасний дизайн інтер’єру вимагає простору і мінімальної кількості речей у житлових кімнатах. Однак побутова техніка все так само час від часу виходить з ужитку або в силу поломки, або в результаті «морального застарівання ». Її утилізація, насправді, являє собою чималу проблему. Це, наприклад, стару мікрохвильовку або пилосос можна просто взяти і винести на смітник. А от як бути з холодильником ? Його вивезення на заміське звалище швидше за все обійдеться чималих грошей. Та ж ситуація і з іншими габаритними віщого.

Напевно, людей в наш час можна навіть здивувати, запропонувавши позбавлення від старого, що займає місце в квартирі, мотлоху, та ще й за гроші. Створення служби утилізації побутової техніки – дуже корисне і, в перспективі, прибуткова справа.

Для цього необхідно мати не так багато: яке-небудь приміщення ( підійде підвал, гараж або частину старого складу), легковий автомобіль з причепом або вантажний фургончик і, звичайно, бажання трудитися і заробляти.

Стартувати можна з простого оголошення на безкоштовних дошках в Інтернеті або де-небудь у ЗМІ. Бажано заздалегідь сформувати орієнтовану закупівельну вартість того чи іншого виду техніки. Після дзвінка клієнта реакція повинна послідувати максимально швидко. Всім відомо, що людям не дуже подобатися чекати.

Скуплених стару техніку, зрозуміло, необхідно буде ретельно розібрати за принципом кольорові метали, чорні метали, деталі, які ще можна використовувати, мікросхеми з вмістом дорогоцінних металів, пластмаса і т. д. Далі слід знайти оптових скупників усього цього « добра». І, як кажуть, вуаля, грошики в кишені.

Перечень зданий, сооружений, помещений и оборудования, подлежащих защите автоматическими установками пожаротушения и автоматической пожарной сигнализацией

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *