Сім прорахунків підприємництва

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

prorahynku1.Задержка

Підприємець, який затримався на першу зустріч, з великою вірогідністю “забирається з поля”. Виправдання у вигляді скидання всієї провини на міські пробки не допоможе порозумітися з інвестором.

2.Хитрості

Людина часто трансформує відповіді або взагалі йде від них, або показує всім своїм виглядом, що про таке не було й мови? Ця ознака явно насторожить інвестора. Неодмінно повинна бути межа між хитрістю і зміною переконань.

3.Посередники

Якщо підприємець прибуває на зустріч з посередником, який знайомить з проектом замість нього. Зароджується проблема, чому людина не в силах піднести власну ідею інвестору, і що буде далі з подальшими клієнтами? Підприємець зобов’язаний володіти драйвом, захоплювати аудиторію, бути креативним.

4.Витрати стороннього часу

Не слід розмальовувати масу ринкових потенціалів і всі групи ймовірних споживачів або оповідати про роботу негайно ж над кількома проектами і пропонувати інвестору вибрати один з них. Сконцентруйтеся на трьох основних моментах, найцікавіших для інвестора: команда, місткість ринку, рідкість продукту.

5.Конформізм

Якщо по кожному зауваженню підприємець з упевненістю готовий відповісти: “Дякую, виправити” – це незадовільно. У битві за капітали інвестора безліч способів прийнятно, але необхідно вести боротьбу за ціль, яку не хочеш втратити. У подібному венчурно – інвестиційному бізнесі з високим ризиком, що не виявити твердість – означає з значним рівнем достовірності не заробити грошей зовсім. Але й інша крайність недозволенна – коли підприємець зовсім відмовляється вислуховувати аргументи.

6. Висловлювання без правил етикету

Якщо підприємець незадовільно відгукується про суперників, компаньйонах і були колегах, він низу що не запрацює фінансування. Ще не слід сподіватися на зацікавленість до проекту, що сформувалася на обмані покупців. Якщо ви не чесні з клієнтами, чому потенційний інвестор зобов’язаний вам довіряти? Ще одна характерна помилка початківців бізнесменів – акцентувати увагу на те, що без них компанія розвалиться. Отже, людина не здатна вибудувати стоїть команду і розумно назвати ціну власним можливостям.

7.Відсутність бажання багато працювати

Багато інвесторів відразу ж відмовляють підприємцю, почувши про те, що останній має мету в майбутньому продати підприємство, а не розвивати його.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *