Шлюбне агентство «Знайомства на фермі»

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (41)У далеке минуле відійшли дні студентських виїздів на поля для збирання врожаю. Весело було, задерикувато, допомагало згуртувати студентський колектив. Але в цьому був і інший аспект. На « збиранні картоплі» виникло багато молодих студентських сімей, міцність яких витримали перевірку часом.

А що, якщо відновити « виїзди на картоплю» в наш час, але зі строго визначеною метою : знайомство людей протилежної статі, які перебувають у пошуках своєї другої половинки ? Нестандартні умови ферми, красива природа, неформальне спілкування – все це ідеальні умови для налагодження контакту і виникнення симпатії.

Клієнтами такого незвичайного шлюбного агентства можуть стати люди з оригінальним поглядом на світ, яким приїлися солоденькі вечірки в міських барах і кафе. Така цікава обстановка знайомства зацікавить людей різного віку, але бажано все ж формувати вікові групи для виїздів на ферму.

Для того щоб успішно почати бізнес, в першу чергу потрібно вибрати одного або декількох фермерів, з якими будуть встановлені партнерські взаємини. Навряд чи який-небудь фермер буде проти того, щоб йому хтось безкоштовно допоміг прибрати урожай або надати іншу допомогу на фермі. Далі, бізнес ідея і її реалізація потребуватиме створити базу клієнтів. У цьому допоможе якісний і привабливий сайт агентства. Для повноцінної діяльності не обов’язково наймати постійних співробітників, можливо лише їх тимчасове залучення для виконання конкретних робіт.

Далі все залежить від індивідуального дару переконання і нестандартного підходу. Люди, апріорі, готові прийняти оригінальне рішення їх шлюбного питання, потрібно тільки запропонувати щось цікаве.

intérpretes en la exhibición de Moscú

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Шлюбне агентство «Знайомства на фермі», 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *