Школа водіння для екстремалів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (7)Як відомо, для того щоб отримати водійські права, треба пройти навчання на водійських курсах. Звичайно, там можна отримати ази водіння автомобіля, але для того, щоб стати досвідченим водієм, треба не один кілометр проїхати і не одну запаску поміняти. Бізнес ідея, про яку я хочу розповісти, полягає в тому, щоб відкрити школу водіння для екстремалів.

Реалізація цієї бізнес ідеї потребуватиме певних зусиль. Цей бізнес проект розрахований на навчання водіїв, які вже володіють певними навичками управління автомобілем. Мова йде про те, щоб на спеціальному полігоні, навчити водіїв безпечного водіння в екстремальних умовах.

Спеціальні інструктора навчать клієнтів техніці водіння на слизькій дорозі під час снігопаду, дощу та ожеледиці. Аси бублика покажуть як вести себе в ситуації, коли машина піддається переслідуванню, як відірватися і піти від погоні. Не менш важливо знати, що робити, якщо машина піддалася нападу або обстрілу.

Знайти досвідчених інструкторів можна серед спортсменів- автогонщиків. Вони напевно погодяться піти на викладацьку роботу. Ну, і не менш важливо, знайти якийсь занедбаний полігон, щоб використовувати його для тренувань. Немає сумнівів у тому, що школа водіння для екстремалів буде мати постійний приплив клієнтів.

кленбутерол анавар

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *