Шахраї в Інтернеті. Як не стати їх жертвою і вийти сухим з ​​води?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

waxrai v internetiВсім привіт! Сьогодні я хочу знову повернутися до теми, про яку я вже не раз писав на сторінках свого блогу: «Як не стати жертвою« лохотрону »в інтернеті?» Я думаю, багато хто в умовах кризи зіткнулися з проблемою пошуку роботи. І як показує практика, половина шукачів спокусилася пошуком роботи в мережі Інтернет. Іншими словами – роботою вдома. Як же не стати жертвою обману?

Як не стати їх жертвою і вийти сухим з ​​води?

Перш за все, потрібно ретельно придивитися до передбачуваного роботодавцю. Що Вас має насторожити:

– Насамперед зверніть увагу на те, чи вимагають з Вас «гарантійний внесок», «страхову виплату» і так далі на випадок, якщо Ви надумаєте їх «кинути».

Жоден (!) Нормальний роботодавець не проситиме небудь передоплати. У пошуках роботи я стикався в подібними речами.

За недосвідченість пішов на поводу у першого «роботодавця», за що поплатився сумою в триста рублів. Але ж люди віддають «в заставу» і більше.

– Наступний пункт, не побачивши який Ви повинні як мінімум насторожитися, є адреса і телефон фірми. Сюди ж можна приписати і сайт.

Якщо поштова скринька і сайт «роботодавця» знаходяться на безкоштовному хостингу – є привід задуматися. Жоден аферист не даватиме Вам свій номер телефону, ICQ і не вийде з Вами на реальний контакт.

А що робити, якщо ви все ж повірили в солодкі промови шахрая? Якщо Ви вже перевели шахраєві деяку суму чесно зароблених коштів – не впадайте у відчай, ще є шанс їх повернути. Цей спосіб я перевірив на собі.

Смію зауважити, що більшість таких аферистів – труси, до остраху бояться зустрічі з правоохоронними органами.

Перш за все, не панікуйте і не лайте себе – з усіма трапляються деколи напади наївності.

Вихід такий: напишіть листа «роботодавцю», в якому чітко і детально викладіть, що у разі відсутності у вказаний термін обіцяної роботи ви пишете заяву в прокуратуру, з наступним закладом кримінальної справи за статтею 159 КК РФ «Шахрайство».

Ви можете описати передбачувані санкції, такі як штраф до ста двадцяти тисяч рублів, компенсацію моральної шкоди і так далі.

Можете так само дати шахраєві вибір – таки прислати Вам обіцяну роботу з виплатою покладеної зарплати або ж повернути загублений «гарантійний внесок». Думаю, будь-яка розсудлива «роботодавець» вибере друге. І не забудьте написати у вашому листі реквізити для оплати Вашого «внеску».

Я щиро сподіваюся, що після моєї статті обходити стороною і карати шахраїв стане набагато простіше.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *