Щоденність – головний ключ до успіху в комерційному блогінгу!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

red-blog-1y20hs8Як тільки початківець онлайн-підприємець відкриває власний комерційний блог, у нього тут же виникає маса пов’язаних з цим кроком практичних питань. І одне з цих питань звучить так: з якою періодичністю слід оновлювати матеріали на своєму бізнес-блозі, додаючи на нього нові замітки?
Що ж, цілком розумний і закономірне питання.

Давайте шукати на нього відповідь.

Почавши аналізувати навчальні матеріали, присвячені комерційному блогінгу, ми неозброєним поглядом побачимо, що варіантів відповіді на дане питання існує незліченна кількість. Хтось із фахівців стверджує, що додавати нові замітки на блог слід кілька разів на тиждень, хтось наполягає на жодному разі на тиждень, хтось говорить про два-три нотатках на місяць …

А найбільш далекоглядні, досвідчені і розумні, ніколи не дають «залізних і непорушних» загальних рекомендацій, стверджуючи, що таких рекомендацій без знання всіх тонкощів і нюансів Вашої підприємницької ситуації давати не можна. Іншими словами, єдино правильного і справедливого для кожного блогу в Інтернеті відповіді не існує.

Так хто ж правий?

Якщо ми включимо свої мізки і як слід ними поворухнемо, то з’ясуємо, що праві, за великим рахунком … все!

Як таке може бути ?!

Дуже просто: в бізнесі не буває білих і чорних кольорів, є 256 відтінків сірого. Простіше кажучи, істина завжди лежить посередині і не може полягати лише в тій чи іншій крайності.

Відповідно, оптимальна періодичність оновлення Вашого блогу дійсно обчислюється виходячи з маси ввідних і особливостей Вашої підприємницької ситуації. Але я дозволю собі стверджувати, що в 90 випадках зі ста (тобто з ймовірністю в 90%) Ваш підприємницький блог для вирішення покладених на нього завдань і досягнення поставлених перед ним цілей повинен оновлюватися щодня.

Чому саме щодня?

Далі я викладу Вам головні аргументи на користь своєї впевненості, а рішення про те, як часто оновлювати Ваш комерційний блог приймати, зрозуміло, Вам.

Перше, що необхідно зрозуміти, полягає в тому, що сьогодні, в умовах глобальної та все зростаючої конкуренції, єдине, що має значення для процвітання та розвитку бізнесу – це сервіс, простіше кажучи, обслуговування покупців. Причому, якщо вже ми ведемо мову про онлайновий бізнесі, ми повинні говорити в першу чергу про обслуговування інформаційному.

Що таке інформаційне обслуговування?

Суть його полягає в тому, щоб на регулярній основі забезпечувати своїх потенційних і дійсних клієнтів новими і свіжими відомостями про те, як витягти максимум вигоди з використання Ваших товарів і послуг, як вирішити поставлені перед ними завдання і усунути їх проблеми максимально швидко, чітко і з мінімальними зусиллями.

І блог, комерційний блог, є ідеальним інструментом для досягнення даної мети. Кращого засобу масової інформації для нашої цільової аудиторії не можна і придумати, і максимально розкрити потенціал даного інструменту можна тільки в тому випадку, якщо нові матеріали будуть з’являтися на Вашому блозі щодня.

Чим більше цінної інформації отримуватимуть Ваші потенційні і дійсні клієнти – тим легше і краще вони будуть домагатися своїх цілей. А чим простіше їм буде з Вашою допомогою вирішувати власні проблеми – тим частіше вони будуть до Вас звертатися і тим більше у Вас купувати.

Ще один дуже корисну пораду – практика показує, що найефективнішим авторським прийомом є приміщення в центр подій самого автора та ведучого блогу, в результаті чого замітки, що наповнюють ресурс, починають відображати його особистий досвід і зроблені ним з усього, що відбувається висновки.

Приміром, якщо Ваш блог присвячений просуванню Гідропилососа, було б дуже непогано, якби людина, її ведучий (будь ним Ви самі або хтось із Ваших співробітників) мав справу з експлуатацією цих пилососів на дуже щільною і регулярній основі, знаходився б в самому центрі процесів їх експлуатації і писав би про це свої нотатки.

Гадаю, головну ідею Ви вловили.

Як випливає обдумайте можливість впровадження даного прийому в практику Вашого комерційного блогу (якщо не повністю, то щонайменше хоча б частково). Бо практика свідчить про те, що це дуже потужна, ефективна і прибуткова методика.

Ключ до успіху в будь-якому випадку полягає, як відомо, в тому, що Ваші читачі отримують можливість побачити і відчути реальну людину, що стоїть за кожною що з’являється на блозі публікації – з усіма його сильними і слабкими рисами і характеристиками.

Отже, щоденність в даному питанні важлива як мінімум з наступних причин.

1. Згадаймо хрестоматійну мудрість: маркетинг – це не битва товарів і послуг, а битва сприйнять.

Ця прописна істина на сто відсотків справедлива і для Вашого комерційного блогу. Важливо не тільки те, що Ви на ньому публікуєте, важливо ще й те, як всю Вашу діяльність в цьому напрямку сприймає цільова аудиторія.

Щоденність публікації заміток на Вашому блозі служить для неї ясним і чітким сигналом до того, що Ви серйозно ставитеся до своєї роботи, а значить – і до своєї аудиторії. Спостерігаючи, як Ваш блог щодня оновлюється, кожен Ваш потенційний і дійсний клієнт переймається упевненістю в тому, що може розраховувати на Вас в будь-якій ситуації, і що на кожну виниклу у нього проблему Ви відреагуєте максимально швидко і при цьому – належним чином.

Відчуття швидкості Ваших дій в маркетингу стоїть вельми і вельми дорого. І щоденність поновлення матеріалів блогу як ніщо інше сприяє формуванню даного відчуття.

Відповідно, з цієї точки зору щоденність поновлення матеріалів Вашого блогу виступає тут дуже важливою конкурентною перевагою. В цьому відношенні Ваш блог буде завжди вигравати у тих, які оновлюються 2 – 3 рази на тиждень, бо на ньому завжди буде красоватьсясамий свіжий контент. Гадаю, немає потреби зайвий раз повторювати, що свіжість в даному випадку є ключовим моментом формування довіри до Вашого бізнесу і Вашої підприємницької репутації.

Плюс до всього сказаного, щоденність появи на Вашому блозі нових заміток, помножена на ту обставину, що кожна замітка буде активно коментуватись аудиторією, стане формувати у потенційних клієнтів відчуття кипучої комунікативної середовища, і це відчуття буде у них міцно асоціюватися з Вашим блогом. В умовах шаленої швидкості інформаційного обміну сьогоднішнього дня це відчуття теж коштує дуже дорого.

Одним словом, маркетинг – це не битва товарів і послуг, а битва сприйнять, і цим сказано дуже багато чого.

2. RSS-технологія працює зі швидкістю світла.

Варто Вам опублікувати на Вашому блозі нову замітку – і все без винятку Ваші читачі, підключені до новинний (RSS) стрічці Вашого блогу в мить ока дізнаються про те, що на Вашому ресурсі з’явилася відмінна порція нової інформації.

Більше того – вони навіть зможуть отримати весь вміст Вашої нової замітки, не відчуваючи ніякої необхідності лізти на сайт Вашого блогу. І якщо Ви станете щодня публікувати на блозі нові матеріали – RSS-стрічка буде розносити їх на комп’ютери користувачів на щоденній основі.

RSS-стрічки на сьогоднішній день є самим швидкісним засобом масової інформації. Плюс до цього дана технологія влаштована до банальності просто і при цьому вона проста в освоєнні і використанні. Тому Вам належить обов’язково з’ясувати питання про те, як забезпечити підключення Ваших читачів до новинній стрічці Вашого блогу.

Всі подробиці на цей рахунок Ви без якого б то не було праці почерпнете в технічній документації, що додається до движку, на базі якого Ви ведете власний блог.

3. Модифікація зовнішнього вигляду Вашого блогу і публікація на ньому нових нотаток – виключно легке заняття.

Багато новачків онлайнового бізнесу виправдовують тривала відсутність оновлень на їх сайтах тим обставиною, що підготовка, внесення та завантаження на сервер оновлень – досить трудомісткий процес, що вимагає витрат чималої кількості сил і часу.

Так от, мій дорогий друг – з блогом цей фокус не пройде!

Бо додавання на блог нової замітки – елементарна справа двох хвилин, а зміна зовнішнього вигляду блогу також може бути виконано з мінімальними витратами сил і при цьому виключно швидко.

Завдяки розробникам платформ, на основі яких створюються і ведуться блоги, для того щоб опублікувати нову замітку, потрібно заповнити лише кілька полів онлайн-форми – і готова справа! Що ж до зміни зовнішнього вигляду блогу, в залежності від платформи процедури можуть бути різні, але в будь-якому випадку формування власного дизайну на Вашому блозі – досить проста задача.

Чому так важливо говорити про індивідуальність дизайну Вашого блогу? Чому не можна залишити в якості базового зовнішнього вигляду шаблон дизайну, який додається до платформі за замовчуванням?

Відповідь елементарна: тому що як і будь-який бізнес-проект, Ваш комерційний блог повинен бути унікальним і неповторним. Унікальність і неповторність – в тому числі і з точки зору зовнішнього вигляду – є основою формування Вашої Унікальною Торгової Позиції, конкурентної переваги і плюс до всього – Вашого особистого бренду.

Ще раз хочу повторити: тим фактом, що зміна дизайну – складна і трудомістка задача, Ви тепер не відкрутитеся, бо у випадку з блогом зміна дизайну – справа пари хвилин. У Мережі можна відшукати величезну кількість найрізноманітніших шаблонів оформлення для будь-якої платформи блога, яку б Ви не вибрали, причому основна маса цих шаблонів буде абсолютно безкоштовною.

(Зрештою, якщо Вас не влаштує той чи інший шаблон в тому вигляді, в якому він представлений, Ви можете взяти його за основу і доопрацювати по своєму смаку, або доручити зробити це професійному дизайнеру – залежно від Ваших переваг, здібностей і фінансових можливостей).

Але, дбаючи про унікальність і неперевершеності зовнішнього вигляду Вашого комерційного блога, не забувайте, що це всього лише форма, а головну увагу завжди повинна приділятися змістом – тобто тому контенту, який буде публікуватися на Ваших сторінках.

Саме цінність, унікальність і незамінність змісту Вашого блогу, помножена на прекрасний, унікальний і помітний зовнішній вигляд, послужить основою формування Вашого персонального комерційного бренду в блогосфері зокрема і онлайні взагалі.

А бренд, як відомо, є одним з найдорожчих і важко створюваних підприємницьких активів.

4. Щоденне оновлення блогу позитивно позначається на його популярності.

Якщо Ви станете щодня публікувати на своєму блозі нові замітки – Ви завжди будете в поле зору всіляких оглядачів та інших блогерів. До Вас почнуть прислухатися, т.к. зрозуміють, що Ви завжди тримаєте руку на пульсі ситуації, і що у Вас завжди є, що сказати аудиторії – цінного, унікального і корисного.

Блоггер, який публікує нові замітки щодня, завжди буде користуватися заслуженою повагою в блогосфері. Всесвітня Павутина – це, по суті, інформаційна магістраль, з шаленою швидкістю циркулюючих в ній інформаційних потоків. І тому підприємцю, який встигає за цією швидкістю, комерційний успіх буде забезпечений.

І ще один, логіко-математичний аргумент. Якщо Ви станете оновлювати свій блог щодня – на ньому в кінцевому рахунку виявиться набагато більше контенту, ніж у тому випадку, якщо Ви будете оновлювати блог рідше – вірно? Іо щотижня у Вас буде з’являтися по 7 заміток, тоді як у інших – по 2 – 3 замітки, а то і того менше. А чим більше у Вас буде контенту, тим ширше Ваш блог буде індексуватися пошуковими машинами, тим більше буде з’являтися на нього зворотних посилань і тим більше він знайде популярності у Всесвітній Павутині.

Відповідно, тим успішніше він буде в комерційному плані. І перша роль тут, як бачите, належить щоденності публікації нових нотаток.

Ось, власне кажучи, і всі головні причини, з яких я вважаю оптимальною частотою оновлення комерційного блога щоденну. Переконав я Вас або не переконав – мені, за великим рахунком, все одно, бо я не ставив перед даною статтею завдання в чомусь Вас переконати.

Моїм завданням було викласти Вам головні аргументи, які необхідно брати до уваги, визначаючи періодичність оновлення Вашого блогу. Упевнений, знаючи їх і як слід обдумавши кожен, Ви приймете правильне і зважене рішення.

Пам’ятайте – правильне рішення даного питання залежить цілком і повністю від Вас, бо ніхто не знає Вашої ситуації краще, ніж Ви самі.

Як говориться, Вам і карти в руки.

Бесплатный сайт знакомств для серьезный отношений Дуо.ин.юа отличная возможность познакомиться

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *