Що потрібно знати про реєстрацію бізнесу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

peectrahiaЩоби успішно вести свій бізнес, потрібно заглибитися в тонкощі при оформленні різних паперів суворої звітності. Для початку потрібно прочитати статті про порядок реєстрації фірми, а також, якщо сталася її ліквідація. Навчитися правильно оформляти бухгалтерську і податкову звітність.

Вивчити і знати основний перелік законів, які допомагають регулювати всю діяльність бізнесу. Провести ліцензування діяльності, оформити сертифікати продукції.

Кожному починаючому бізнесменові доведеться зіткнутися з офіційною реєстрацією свого бізнесу. На сьогоднішній день можна звернутися в спеціалізовані організації, співробітники яких виконають цю роботу дуже швидко, отримавши за це гроші.

Потрібно навчитися самому отримувати досвід у таких заходах, знати, як оформляється реєстрація. Це економить ваш час і зайві витрати. Складаючи важливі документи, що регламентують діяльність вашої фірми, ви не будете помилятися.

Необхідні знання для підприємців :. Бізнес реєструється в нашій країні в повній відповідності із законодавчою базою, якою є Федеральний Закон №175-ФЗ «Про держ. реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців »на сьогоднішній день реєструючим органом юридичної особи або індивідуального підприємця є податкова інспекція. Вона здійснює перевірку правильності звітності з податків і бухгалтерського обліку створилася фірми. Зареєструватися потрібно за місцем безпосереднього розташування, тобто за юридичною адресою. Фірма реєструється в тій податковій інспекції, за чиєю територією закріплений юридична адреса фірми.

Ґрунтуючись на законі, проводити реєстрацію слід за 5 робочих днів. Інакше кажучи, готовність документів через 7 днів після здачі в податкову інспекцію.

В ИФНС надаються обов’язкові документи для реєстрації. До них відносяться: Заява про держ. реєстрації з відповідним заповненням і нотаріально завірений. Юридичні особи на додаток до цього надають: Статут, договір про створення або засновницький договір, протокол при створенні, наказ на керівника.

Прикладаються оплачені квитанції державного мита, за те, що юридична особа або індивідуальний підприємець зареєстровані. Податкова інспекція надасть реквізити для оплати грошових коштів, а також поцікавтеся розміром державного мита.

Наступним етапом для оформлення стане отримання документів про реєстрацію. І, нарешті, виготовляємо друк і відкриваємо розрахунковий рахунок у відділенні банку.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *