Що гуру блогінгу від вас приховали?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (15)Говорячи про ведення блогу, можна згадати про багато речей, адже процес це комплексний, але зараз ми поговоримо про те, що гугу в цій області приберегли для себе. Слово «гуру» народжує в фантазії образ мудрого старика, що ділиться секретами та давньої мудрістю з просування блогів, але на ділі ці хлопці багато приберегли для себе, і не діляться цими секретами з рядовими блогерами. Що ж це за секрети такі? Сьогодні саме це стане предметом нашої бесіди, і просте розуміння цієї інформації саме по собі дозволить вам зробити більше грошей, ніж раніше.

Що гуру блогінгу від вас приховали

RSS необхідні – якщо мова йде про залучення трафіку і монетизації, вам обов’язково потрібно мати RSS, з тієї причини, що в цьому випадку вам навіть не буде потрібно, щоб люди заходили на ваш сайт. Більшість вважає, що RSS це просто якась розсилка, але правда полягає в тому, що на ділі це безкоштовна рекламна потужність, яку не слід упускати.

Складіть мережу – все блогери є частиною якої-небудь мережі, навіть якщо спільнота складається з декількох хлопців, які збираються раз на місяць обговорити нові проекти. Вам потрібно складати мережу тому, що в цьому випадку ви залучаєте підтримку людей і з’являється можливість для неймдроппінга, тобто, будучи ядром нема кого співтовариства, ви постійно будете згадуватися в розмовах, на вас будуть посилатися і ваша популярність зростатиме.

Гостьові записи – це не секрет, але. оскільки мало хто робить це правильно, розглянемо докладніше. Слід розуміти, що чим більше гостьових записів у вас в блозі, тим він цінніший. Наприклад, якщо ви вирішили писати про блогінг, то найкраще робити це на problogger.net. Все, що вам потрібно для отримання гідного трафіку – кілька хороших записів на тиждень. Секрет тут у тому, що більшість гуру використовують як розкрутки своїх друзів і інші блоги, складові їх стрічку, тобто вам потрібно написати своїм друзям і уточнити, чи не погодяться вони опублікувати вашу гостьову запис. Навіщо це потрібно? Потім, що набагато краще мати під рукою людей, які згодні публікувати ваші гостьові записи, і все, що вам залишається – написати її і переслати їм у потрібний вам день. Завжди пам’ятайте: чим більше записів, чим краще вони написані – тим більше у вас трафіку.

Якщо ви збираєтеся робити гроші, то першим ділом вам потрібна хороша ідея, як зробити гроші, а відразу після цього повинно йти розуміння, що швидко грошей не зробити, потрібна праця і час.

Мы поможем вам узнать Как подобрать обои в зал а также ответим на все ваши вопросы связаны с декором вашего дома. Мы будем рады видеть Вас в числе наших посетителей.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *