Розведення риби

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (5)Свіжа прісноводна риба обов’язково має бути присутня у раціоні людини для забезпечення здорового функціонування організму. Крім того, смачно приготовані коропи, карасі та товстолобики нікого не залишають байдужим. Ця риба завжди користується попитом, тому її розведення – вигідний бізнес. Приблизно підраховано, що рентабельність бізнесу з розведення риби складає в середньому 25-50%.

Розводити рибу можна в природних, а також штучних водоймах, басейнах і навіть ще менших ємностях. Але, якщо мова йде про розведення таких видів риби, як карась або короп, то найбільш доцільний варіант – ставок штучного походження.

Вибір такого ставка – справа досить складна. Важливо, щоб ставок знаходився недалеко від міста, до нього був хороший під’їзд. Але, головне, його має оглянути фахівець і винести вердикт, чи підходить він для розведення риби. Якщо ставок у всіх відносинах визнаний придатним, потрібно чимало зусиль, щоб домовиться про його оренду і оформити відповідні документи. Але « шкурка варта вичинки ».

Наступний етап в організації рибницького бізнесу – запуск в ставок малька. Оптимально закуповувати дворічного малька, він краще приживається. Для того щоб мальок виріс до розмірів промислової риби, потрібно близько двох років. У цей час рибу потрібно підгодовувати спеціальними кормами. Можна ростити мальок і на природному кормі, але при цьому приріст скорочується приблизно в чотири рази.

Для успішного ведення рибницького бізнесу слід обов’язково подумати про охорону ставка. У витрати потрібно обов’язково внести статтю на оплату праці охоронця.

Підвищити рентабельність бізнесу можна за допомогою платної риболовлі на ставку. Це вигідно і не накладно. Стягувати плату з рибалок і контролювати їх може охоронець.

Сайт об индивидуальном строительстве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *