Розведення норок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (3)Кожна жінка мріє про норковій шубці. Однак для того щоб пошити це розкішне зимовий вбрання, спочатку необхідно виростити ох як немало норки. Відомо, що норка – маленький хижий звір, схожий на куницю. Норки добре переносять життя в неволі. Тому розведення цього звірка цілком може бути вигідним видом бізнесу.

Норки, як уже говорилося, хижаки. Годувати їх слід свіжим м’ясом або рибою. У цьому плані, розведенням норки доцільно займатися, як додатковим видом діяльності, виробникам м’ясної продукції. Наприклад, норкове господарство цілком буде доречно біля невеликого ковбасного цеху, де багато свіжих м’ясних відходів. Також норкову ферму можуть облаштувати власники птахофабрик і т. д.

Для розведення норки, в першу чергу, необхідні спеціальні клітини. Вони повинні бути досить просторі, так як норка – звірок грайливий і активний. Крім того, норки слід розміщувати окремо по однієї особини. Ці звірятка мають агресивний характер. Таким чином, їх бійки з застосуванням гострих зубів і пазурів можуть травмувати звірків і безповоротно зіпсувати їх шкурки. Мебель для детской купить в Киеве. Клітини обов’язково слід розміщувати під навісом, що захищає від дощу та іншої негоди.

При бажанні, на ринку можна знайти готові клітки для норки. Також їх можна виготовити самостійно. При цьому слід взяти до уваги один важливий нюанс. Крім клітин з нормальним розміром осередків, на фермі будуть потрібні клітини з дуже дрібними осередками для утримання самок з новонародженими звірятами. Малята- норки дуже верткі і запросто можуть вислизнути з клітки.

Норки ростуть до свого дорослого розміру приблизно 10-11 місяців. Потім їх можна парувати або віддавати під забій. З реалізацією шкурок норки навряд чи можуть виникнути проблеми. Модниці і світські левиці, що віддають перевагу виробам з норки, ще не перевелися ні у нас, ні за кордоном.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *