Розведення голубів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (5)При слові голуби у когось виникне асоціація з всюдисущими міськими жебраками, а більш романтичні натури, можливо, подумають про весілля або красивому торжестві. Про розведенні голубів у більшості людей інформація почерпнута з фільму «Любов і голуби». Зрозуміло, з сучасним « голубиним бізнесом» це не має нічого спільного.

Зайнятися розведенням голубів на комерційній основі можна з мінімальними первинними витратами. Головне вирішити, які саме породи голубів найбільш доцільно вирощувати. По-перше, класичний варіант – декоративні голуби, які можуть стати оригінальною прикрасою будь-якого урочистої події. Дивовижні створення з чубчиками, « штанцями » на ніжках і сніжно -білими пір’ям розчулюють всіх оточуючих. Крім того, з ними можна їздити на всілякі виставки та конкурси. По-друге, так звані високольотні та спортивні голуби, які можуть перебувати в польоті без посадки близько 7 годин. Розводять їх для участі в спортивних змаганнях. І, нарешті, третій варіант – розведення м’ясних порід голубів. Їх обожнюють витончені гурмани. Тому збувати тушки таких голубів можна в ресторани і спеціалізовані магазини.

 Для розведення голубів, зрозуміло, необхідна голубник. До романтичної ідеї з голубником на даху багатоквартирного будинку не варто ставитися серйозно. Голубник можна облаштувати на горищі заміського будинку або дачі. Але більш раціонально виділити для неї окреме приміщення. Також необхідні будуть вольєри. Дорогі декоративні породи на волі тримати не слід. Купівля першого пар голубів на розплід, швидше за все, « влетить у копієчку ». Чистопородні особини коштують дорого, а купувати птахів сумнівного походження недоцільно. Про корми для голубів варто почитати спеціальну літературу або пошукати інформацію в Інтернеті. Але основа раціону – зернові ( ячмінь), фрукти, овочі і т д.

Окупність і рентабельність бізнесу з розведення голубів може бути різною в залежності від його конкретного напрямку. Це, зрозуміло, навряд чи буде захмарна прибуток, але стабільний дохід, однозначно, гарантований.

Универсальный ресурс для девушек на котором очень много интересной инфы.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *