Розведення акваріумних жаб

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

images (4)Жаб, а точніше їх лапки, французи вважають вишуканим делікатесом. Бізнес з розведення їстівних жаб вже прийшов і в нашу країну. Але далеко не всі вважають жаб їжею. Для багатьох вони – симпатичні мешканці акваріумів. Адже, якщо замислитися, то акваріум з рибками – це трохи банально. А ось акваріум з жабами, третинами або черепахами може виглядати досить неординарно. Акваріумні жаби стають все більш популярними в нашій країні. А ось їх розведенням займається не так багато людей.

Чому б не зробити бізнес на розведенні акваріумних жаб? Хтось скаже, що це не всім під силу, але це не так. Потрібно просто добре вивчити рекомендації щодо змісту і розмноженню цих земноводних. Також слід мати окреме, добре опалювальне приміщення. І, звичайно, знадобляться щоденні роботи з догляду за цими акваріумними мешканцями. Вони не складні, але все потрібно робити регулярно. Ось у чому особливість розведення акваріумних жаб, втім, як і багатьох інших живих істот.

Акваріумні жаби значно менш вибагливі, ніж риби. Але в їх утриманні є кілька особливостей. По-перше, вони сильніші забруднюють воду, тому її потрібно ретельніше фільтрувати. По-друге, дно акваріума для жаб краще покрити дрібним гравієм, вони в нього люблять зариватися. Не знаешь что посмотреть!? Все новинки кино тут, не хватает только тебя!. Рослини в акваріумі з жабами повинні мати міцні стебла. Годують дорослих жаб, як правило, хробаками і шматочками м’яса, тому з харчуванням навряд чи виникнуть проблеми. Розмножуються жаби в неволі без всяких складнощів. Але відразу після метання ікри самкою, її потрібно відокремити, бо сама ж самка, а також самець її з’їдять. Коли з ікри з’являться пуголовки, годувати їх слід провареним і протертим шпинатом або салатом. Ростуть жаби до розмірів дорослої особини приблизно два місяці.

У бізнесі з розведення жаб важливо їх вдало реалізувати. Але з цим ніяких проблем не буде. Найшвидший і надійний варіант – це продаж жаб оптом в зоомагазини. У великому місті їх достатньо. Жаб власники магазинів закуповують охоче, бо їх мало хто вирощує.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Розведення акваріумних жаб, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *