Розробка наповнення для блогу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

images (20)Перш ніж взагалі починати вести блог, вам слід придумати, про що він буде. Також вам треба вирішити, чи будете ви авторитетом у своїй галузі, або вам просто потрібно десь висловлювати свою думку і виливати емоції. Знаючи, чого ви хочете домогтися, ви зможете більш предметно розробити план наповнення блогу.

З чого почати?

Почати потрібно з дослідження. Так чи інакше, знайдіть інших блогерів, які працюють в тій же ніші, яку збираєтеся зайняти ви. Постежите за ними, виділіть їх найбільш часто використовувані техніки. Чи регулярно вони пишуть? На які теми? Що вони упускають? І, що найважливіше, як зробити це краще і самому?

Здорова конкуренція в блогінгу неминуча. Завжди будуть блоги, в яких описується те ж, що і у вашому. Вы можете подобрать элегантное платье на сайте женская одежда из Италии по адресу http://look-4-you.ru Тут важливо виділитися з натовпу, але при цьому залишатися в рамках обраної теми. Читачі відчують, якщо ви будете писати просто так, аби написати, так що прагніть вкласти душу в свій текст.

Також ви можете писати в своєму унікальному стилі, так, як ніхто, крім вас, не пише. Незалежно від того, працюєте ви в жанрі статей, оглядів або ведете відео-блог, вибір і підтримку стилю – повністю в ваших руках.

Крім того, ви завжди повинні пам’ятати методи роботи із звичайними і гостьовими записами. Не можна просто видавати читачам шматочки інформації з кожним записом. Також не можна їх втомлювати довгими «простирадлами». Ваш план повинен включати в себе графік постинга і його обсяги.

Завжди намагайтеся бути на пару кроків попереду поточного моменту. Це значить – нехай у вас будуть записи, написані «про запас», так що в моменти, коли вам буде ніколи або нема про що писати у вас все одно буде матеріал для публікації.

Ще важливіше створити і дотримуватися реального режиму постинга. Також важливо уважно стежити за реакцією аудиторії і аналізувати побачене. Статистика стверджує, що короткі пости людям припадають до душі по понеділках і п’ятницях, а довгі і наповнені текстом краще публікувати в середині тижня.

Не забудьте двічі перевірити, чи правильно відформатовані ваші записи і публікуються вони згідно з графіком. Ви можете підписатися на свій власний блог і, отримуючи оновлення, тут же виправляти виявлені помилки. Також не забувайте відповідати на коментарі так швидко, як можете.

Однак не слід ставитися до свого плану як до чогось незмінного і вічного. Зручність блогу в тому, що ви завжди можете щось поміняти або доробити, це дозволить вам просто і швидко міняти вектор роботи і слідувати за змінами потреб аудиторії.

З цими порадами ви зможете скласти відповідний саме для вашого блогу план складання записів і працювати успішніше.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Розробка наповнення для блогу, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *