Розмитнення автомобілів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (12)Автомобілі іноземних виробників стабільно популярні в нашій країні. Їх покупка у великих автосалонах, як правило, означає значну переплату від первісної вартості. Націнки автодилерів іноді просто захмарні.

Крім того, наші автолюбителі часто претендують на придбання старих автомобілів. А їх, звичайно краще купувати за кордоном.

У наш час добре налагоджена інтернет- зв’язок дає можливість вибрати автомобіль на первинному або вторинному ринку в будь-якій країні світу. Але значно більше проблем, ніж при купівлі, виникає при ввезенні автомобіля в країну і його розмитненні. Чи впорається з цією процедурою самостійно господареві новопридбаного авто часто не під силу.

Чому б йому не допомогти ? На розмитненні автомобілів можна побудувати прибутковий бізнес. Що для цього потрібно? Кажучи коротко – знання та зв’язки. Цей бізнес, практично, передбачає попередніх вкладень. Хіба що, на рекламу. Але реклама, як всі знають, двигун прогресу. Від неї багато в чому залежить успіх у будь-якому бізнесі.

Під розмитнення авто мається на увазі виплата певних платежів – ввізного мита, акцизного збору та ПДВ. Але розрахунок цих платежів ведеться виходячи з так званої митної вартості автомобіля. У ній, як кажуть, собака заритий. Бувають випадки, коли завищена митна вартість призводить до переплати в подвійному розмірі. Тоді бідному автолюбителю його закордонна залізна красуня обходиться так дорого, ніби вона із золота.

Бізнес на розмитненні авто полягає в підготовці документів, а також правильному заповненні та реєстрації в митниці декларації. Клієнт повинен отримати свою машину максимально швидко без всяких проблем. Успіх такого виду діяльності залежить від індивідуальних якостей людини, її знань у сфері законодавства, а також навичок грамотного деловодства.

Портал для нумизматов rublik73.ru : нотгельды германии каталог

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *