Розкрутка сайту і контекстна реклама

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

peklamaСьогодні  існує думка, що контекстна реклама – це найнадійніший спосіб розкрутки сайту в мережі. І така думка цілком виправдано, проте наповнюючи свій сайт контентом з контекстною рекламою, слід звернути особливу увагу на всі нюанси і правила, які відповідають за якість такої реклами.

Безумовно, існує спосіб оцінки ступеня ефективності реклами і визначальним показником у цій справі є кожен залучений користувач.

Щоб виділити джерела інтернет-трафіку досить встановити на сайті лічильник, є кілька популярних лічильників, наприклад, LiveInternet, Яндекс Метрика або аналітика від Google. Такий метод аналізу є досить простим, швидким і ефективним, а головне, що дозволяє визначити, який із способів просування є найбільш корисним для Вашого ресурсу.

Отримавши інформацію про витрати, Ви також можете легко визначити, скільки коштує для Вас кожен відвідувач.

Однак варто розуміти, що оцінка ефективності інтернет-ресурсу – це ще й статистика по відмовах. У контексті даного випадку «відмова» – це коли користувач, потрапивши до Вас на сайт, не переходить на інші сторінки, щоб переглянути контент, а йде далі. Відмови слід виключати з статистики пошукового трафіку.

Якщо оптимізація проводиться грамотно, то вартість одного користувача буде істотно знижуватися при використанні контекстної реклами.

Сьогодні в мережі є маса різних тематичних ресурсів і тому оптимізатори намагаються винаходити нові способи просування сайтів. Конкурувати стає все складніше навіть при просуванні ресурсу з дуже якісним контентом і першокласним дизайном. Щоб в короткі терміни добитися реальних результатів, слід розкрутку сайту довірити справжнім фахівцям з я-Медіа, які знайомі з усіма тонкощами нюансами в цій справі.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *