Роль резюме в бізнесі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

6Способів знайти роботу зараз безліч, але як заробити гроші швидким способом? Найкращий варіант – відшукати надійного роботодавця, і більшість потенційних працівників роблять це шляхом відправлення резюме на роботу.

Грамотно складене резюме є важливим кроком на шляху пошуку хорошого місця роботи. Привабливе резюме на роботу не тільки зацікавить роботодавця, але і допоможе вигідно виділитися на тлі конкурентів. Приклад резюме, яке б задовольнило вимогам роботодавців, можна знайти в Інтернеті.
Що з себе являє резюме?

Це фактично короткий розповідь про ваші професійні і кар’єрні досягнення, укупі з особистими характеристиками. Незважаючи на те, що резюме складається дуже швидко, потрібно підійти до цього питання відповідально.

Справа в тому, що резюме, як правило, складається всього один раз, а потім розсилається в безліч компаній. Від того, наскільки грамотно складено резюме, залежать ваші шанси на працевлаштування.

Завантажити резюме можна абсолютно безкоштовно. Приклад резюме, складеного відповідно зі стандартними вимогами, повинен включати в себе не просто кілька сухих рядків, але й повноцінний розповідь про власні досягнення й адекватну оцінку своїх професійних переваг.

Резюме на роботу, складені не за правилами, в рідкісних випадках здатні зацікавити солідну компанію.

На початку резюме слід вказати повне ім’я та вік. Прибріхувати і прикрашати не варто, оскільки при офіційному працевлаштуванні все одно буде вимагатися паспорт.

Після цього слід написати про свою освіту, згадавши не лише університет, але також пройдені курси та тренінги. Утворений здобувач, як правило, найбільше приваблює фірми і компанії. Особливо це стосується знання ПК, володіння одним (а краще – кількома) іноземними мовами, досвіду життя і перебування за кордоном.

Коли мова заходить про перерахування сильних сторін, не варто прикрашати дійсність, пишучи цілий роман. П’яти-шести пунктів буде цілком достатньо.

Не варто вказувати завідомо неправдиву інформацію про себе: наприклад, писати про те, що ви згодні на відрядження, якщо насправді це не так, а також приписувати собі неіснуючий досвід роботи в компаніях. Останню інформацію дуже легко перевірити. У разі, якщо обман розкриється, довіру до вас буде втрачено, як і можливість працювати в цій фірмі. При цьому, вказуючи мети отримання посади, постарайтеся орієнтуватися на уподобання самої фірми. Крім грошей і можливості працювати за змінним графіком, вас повинно цікавити просування, оскільки більшість фірм зацікавлене в довгостроковому співробітництві.

Резюме зразок якого можна знайти в мережі забезпечить вам високі шанси на працевлаштування. Досить витратити кілька годин на те, щоб грамотно його скласти і розіслати його в ті компанії, робота в яких вас дійсно цікавить. Навіть якщо ви молодий спеціаліст, резюме зразок якого ви знайдете в Інтернеті, допоможе вам відшукати підходяще місце!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Роль резюме в бізнесі, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *