Робота: інструкція із застосування

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

robotaВсім привіт! Сьогодні я хочу розповісти про основні забобонах, що стосуються ставлення до кар’єри. Адже змінивши своє уявлення про роботу, можна досягти набагато більших результатів, значно поліпшити відносини з колегами і зменшити напруженість в офісі. І тут хочу розглянути різні аспекти від публічного спілкування ВКонтакте і Фейсбуці до здатності обговорювати кожну проблему.

Багато хто вважає, що для успішної кар’єри достатньо лише гнути спину в офісі по 8 годин на день і уникати, по можливості, будь-яких конфронтацій з товаришами по службі.

Американські психологи, однак, стверджують зворотне: для того, щоб не тільки злетіти вгору по кар’єрних сходах, по і отримати задоволення від процесу, необхідно зруйнувати вщент звичайні уявлення про трудову етику.

Ось п’ять правил, які дозволять тобі значно поліпшити ситуацію на роботі. Включаючи відносини з колегами.

1. Обговорювати проблеми замість того, щоб триматися від них подалі. Не можна замовчувати проблему, якщо вона виникає. Безглуздо робити вигляд, що нічого не відбувається, якщо відносини з колегами розпалилися.

Адже таким чином ти ризикуєш трансформувати виникло напруження в «модус вівенді» і погіршити ситуацію.

Розумніше було б обговорити проблему, хоча б для того, щоб всі могли спокійно працювати. Для того щоб прояснити ситуацію, досить ввічливо (і саме ввічливо) спитати колегу про те, що відбувається.

2. Ввічливо пропонувати замість того, щоб робити лише те, для чого тебе найняли. Пропонуючи щось нове, не варто проявляти зайву наполегливість.

Лінія між співпрацею і походом по головах колег досить тонка.

Якщо ти хочеш зробити внесок у загальну справу, хорошим вступом стала б, наприклад, фраза «У цьому я бачу можливість, якої ми ще не скористалися».

Важливо дати товаришам по службі зрозуміти, що ти «хворієш» за компанію в цілому, і результат піде на користь усім.

3. Стати фрілансером замість того, щоб дертися по корпоративній сходах. Суспільство надає неабиякий тиск на своїх членів, змушуючи їх заробляти все більше і займати все більш відповідальні пости.

Однак не всі зацікавлені у владі і відповідальності. Самостійна робота – шлях, помилково розглянутий багатьма як крок назад.

Навпаки, віддавши перевагу роботі під початком будь-кого самостійність, ти придбаєш подвійний досвід, підвищиш власний професіоналізм та, з часом, зможеш заробляти більше.

4. Мати захоплення поза офісу замість того, щоб жити на роботі. Для більшості робота є не найбільшою пристрастю, і тому так важливо мати якесь хобі чи інші інтереси.

Хобі, будь то спорт, садівництво або що-небудь інше, допоможе тобі підвищити творчі здібності і навчитися розробляти нові ідеї, в тому числі на робочому місці.

Крім того, будучи більш розслабленим, після добре проведених вихідних, ти будеш відчувати менше тиску, яке часто позначається на якості роботи.

5. Спілкуватися якомога більше замість того, щоб проводити чітку грань між роботою та особистим життям. Недостатньо спілкуватися з колегами лише на корпоративних вечірках або інших заходах.

Важливо підтримувати контакт і поза роботою, наприклад, через соціальні мережі на зразок Фейсбуку. Віртуальне спілкування дозволить тобі завжди бути в курсі подій або познайомитися з колегами з інших компаній. Хто знає, до яких ідеям або проектам можуть призвести нові знайомства.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *