Ретро кондитерська

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (26)Попит на елітні кондитерські вироби в нашій країні зростає поступово. За визначенням, хороший смак необхідно виховувати. І це роблять, наприклад, за допомогою різноманітних кулінарних шоу на телебаченні, а також за допомогою спеціалізованих інтернет ресурсів. За десятиліття радянської влади і період беззаконня 90 -х народ звик до нехитрим речам. Навіть дуже багаті люди тоді не дуже прагнули куштувати витончені кондитерські шедеври.

Проте все міняється. Зараз кухарську і кондитерське майстерність високого рівня досить затребуване. Елітна кондитерська – вдала ідея для розвитку власного бізнесу. Правда, дуже важливо правильно вибрати формат подібного закладу і, зрозуміло, не прогадати з його розташуванням. Досить свіжо і оригінально, наприклад, буде виглядати ретро -кондитерська.

Звичайно, не всі можуть знайти у своїх сімейних архівах книгу рецептів прабабусі, яка служила кухарем в графської або княжої сім’ї. Однак старовинні дореволюційні рецепти можна дістати і іншим способом. Зараз проблеми з пошуком необхідної інформації виникають рідко. Було б бажання. Наприклад, на полицях книжкових магазинів коштує чимало репринтних видань, серед яких є і кулінарні книги. Зрозуміло, не все так просто. Безліч із зібраних там рецептів гроша ламаного не варті. Однак відсіяти зерна від полови можна шляхом проб і помилок.

При створенні ретро- кондитерської упор необхідно буде зробити не тільки на ексклюзивної продукції, а й на зовнішньому антуражі. Дух епохи (кінець XIX – початок XX ст.) Слід передати до найдрібніших деталей в дизайні приміщення, зовнішньому вигляді персоналу і навіть манері обслуговування.
Новости туризма

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *