Реставрація старих фотографій

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (14)Графічний дизайн знаходить застосування в багатьох сферах сучасного життя. Креативний дизайнер може використовувати свої знання та навички в рекламі, створенні упаковки для продукції, видавничій справі, оформленні веб- сайтів і різних інших областях. Відмінне знання Photoshop, CorelDRAW і Adobe Illustrator відкриває широкі перспективи. Однак, як це часто буває, у велику бочку меду додана малюсінька ложка дьогтю. Практично, будь-яке з перерахованих вище, та й багатьох інших напрямків діяльності, вимагає значних первинних витрат. Альтернатива для дизайнера звичайне працевлаштування та робота « на чужого дядю». Але ж хочеться щось своє…

Відмінним варіантом бізнесу без первинних вкладень може бути реставрація старих фотографій. У наш час більшість обивателів, нарешті, зрозуміло справжню цінність антикваріату, старовинних предметів народного мистецтва, а також фотографій. Всі ці речі вже не викидаються без розбору під час євроремонту і навіть не відносяться на барахолку. Їм присвоєно статус сімейних реліквій, які слід дбайливо зберігати і передавати з покоління в покоління.

Іноді старовинні фотографії кінця XIX століття вражають своєю високою якістю і чіткістю зображення. На знімках, зроблених нирки півтора століття тому, чинно сидять міщанські родини або пари молодят у незвичній нашому погляду одязі. Якість фото настільки гарне, що можна без праці розглянути візерунок на білих мереживних комірцях дам. Однак на подібних фотографіях час все ж залишило свій відбиток у вигляді подряпин, плям різного походження, потертостей і т. д.

Фотографії середини ХХ століття, особливо непрофесійні, навпаки «грішать » якістю. Зображення на фото вицвіли і пожовтіло. Найчастіше на такий фотографії вже важко впізнати людину або які-небудь значимі деталі.

Завдання дизайнера допомогою вправного володіння засобами, які пропонують графічні редактори, «оживити» фото, зробити його чітким, контрастним і свіжим, немов знімок зроблений тільки вчора.

Бізнес по реставрації старих фото, зрозуміло, вимагає просування. Однак наявність Інтернету і його різних сервісів допомагає вирішити це питання. Створення груп в соцмережах – це перший крок, з якого починають рекламну кампанію багато бізнесменів. І вони, звичайно праві. Крім того, хороший ресурс – дошки безкоштовних оголошень. І звичайно, « на всякий пожежний », завжди є біржі фрілансерів, які допомагають не залишитися без кірки хліба талановитій людині.

Аюрведическая продукция из чистых, натуральных травяных компонент в ТРАДО клуба / Украина. Активные добавки для улучшения состояния вашего здоровья, по старинным и проверенным аюрведическим рецептам, на основе растений, собранных по цельной технологии.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *