Реставрація шкіряних виробів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

restoration-leather-products-225x300Іноді буває до сліз образливо, коли зіпсуєш нову дорогу шкіряну річ. Варто ненароком зачепитися в громадському транспорті за щось гостре і на новенькій куртці з’являється потворна світла подряпина. Хоча буває по-іншому. Річ служила вірою і правдою кілька років і вже, як говоритися, малість потріпалася, але викидати її страшенно шкода. І з першої, і з другої ситуації існує один і той же вихід – слід здати улюблений шкіряний предмет гардероба в ательє з реставрації шкіряних виробів.

Необхідно зауважити, відновлення речей зі шкіри – послуга затребувана. Але надають її досить рідко. Чому ? Відповідей може бути кілька. Насамперед, даний вид діяльності, однозначно, не приносить скажених грошей і вимагає працювати в поті чола щодня. Робота до того ж делікатна, копітка, тяп -ляп її виконати ніяк не вийде. Зате реставрація шкіряних виробів – це одна з тих бізнес – ніш у сфері побутових послуг, які приносять дохід (хай і не захмарний ) завжди, навіть в умовах кризи. Напевно, в умовах кризи навіть ще більший.

Отже, реставрація шкіри – відмінна ідея для власного бізнесу. Для її реалізації необхідні мінімальні стартові кошти. Левова їх частка піде на оренду приміщення, на оформлення документів теж доведеться трохи витратитися. Спеціальне обладнання можна закупити і потім, а почати, приміром, з надання послуг з фарбування, чищення і склеюванню шкіри.

У наш час тотальної інтернетизації непогано «завести» собі сайт. До речі, його створенням можна вбити відразу двох зайців. По-перше, це, звичайно, реклама. По-друге, на сайті можна пропонувати не тільки послуги з відновлення шкіряних речей, а й продавати спеціальні засоби для домашнього догляду за шкірою. Тобто, це буде щось на зразок інтернет -магазину.

Новости туризма

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *