Реставрація подушок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (10)На м’яких подушках і перинах люблять спати не тільки справжні принцеси. А по зручності і пухнастості ніякі синтетичні матеріали не замінять використовуване вже не одну сотню років гусяче перо. Правда обов’язкова умова м’якості подушок, набитих натуральним пухом і пером, – це їх регулярна чистка.

Чищення подушок в радянські часи була важливою роботою для кожної справжньої господині. Зараз необхідність робити цю процедуру вручну відпала. За допомогою спеціального обладнання пух і перо з подушки очищається від пилу, піску, засушених залишків м’яса птиці, кліщів і інших неприємних домішок, буквально, за кілька хвилин. Якщо замінити ще й напірник, то можна сказати, виходить нова подушка.

Реставрація подушок – прибутковий і стабільний вид бізнесу. Окупається він, як правило, досить швидко. Підраховано, що для отримання стабільного прибутку достатньо за день почистити всього лише 10-15 подушок. Якщо більше – це тільки плюс.

Для того щоб почати надавати послугу з реставрації подушок, необхідно не так і багато. Перш за все, слід вирішити якого виду майстерні віддати перевагу : стаціонарного або пересувного. Стаціонарна майстерня по ремонту подушок може розміщуватися в підвалі житлового будинку, в кіоску або навіть в якій-небудь битовки. Головне – її зручне розташування в людному місці, щоб клієнтам не потрібно було їхати за три дев’ять земель і везти з собою об’ємні подушки. Можливий і варіант майстерні « на колесах». У цьому випадку доведеться їздити по віддалених селах і селищах, пропонуючи свої послуги. До речі, обладнання для чистки подушок не надто габаритне і може поміститися в невеликому автофургоні.

Купівля самого обладнання зараз теж не проблема. Його виробляють, приміром, у Харкові, Запоріжжі та Єкатеринбурзі. Перевага вітчизняного обладнання для чистки подушок в безпроблемної заміні запчастин у разі поломки і надійному гарантійному обслуговуванні.

Бізнес з реставрації подушок має свою специфіку в плані реклами. З досвіду вітчизняних підприємців слід, що найсильніший « рекламний ефект » має демонстрація відходів, які залишаються після чистки подушок. Звичайно, більш звичні види реклами теж « не зіпсують маслом каші ».
Перетяжка мебелисмотрите здесь

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *