Ремонт мікрохвильовок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (1)Житло сучасної людини важко уявити без наявності в ньому побутової техніки. Це може бути все, що завгодно : холодильники, мікрохвильовки київ, духові шафи, пральні машини, бойлери і т.д. На жаль, не можна обійняти неосяжне. Тому пропонована мною бізнес ідея полягає у відкритті бізнесу з ремонту мікрохвильовок на дому.

Незалежно від фірми- виробника, якості деталей і збірки, будь-які навіть самі надійні побутові прилади виходять з ладу і потребують ремонту. Якщо невеликий електрочайник або міксер зламається, його з легкістю можна віднести до сервісного центру. А от якщо мікрохвильова піч вийде з ладу, то це зажадає від власника цілого комплексу заходів: вантаження, доставку в майстерню і назад, а потім і підключення. Власник побутової техніки витрачає свої сили і час. І, тут на допомогу прийде майстер з ремонту техніки на дому.

Процес ремонту техніки на дому складається з декількох етапів. По-перше, викликається майстер. Клієнт повідомляє назву фірми- виробника і модель, описує коротко історію поломки, рік випуску приладу та інші важливі подробиці.

Діагностика приладу на дому проводиться безкоштовно. Але, бувають випадки, коли клієнт відмовиться від ремонту. Наприклад, не влаштує вартість ремонту. Щоб уникнути таких непорозумінь необхідно встановити чіткий тариф за послуги діагностики несправностей. Важливо донести до замовника інформацію про вартість ремонту і запасних частин, узгодити час візиту, обговорити можливі, а іноді і непередбачені нюанси. Наступний пункт – виконання ремонту, надання квитанції та гарантійного талона.

Звичайно, головним завданням стане пошук клієнтів. Тут можливі варіанти : розклеювання і роздача інформаційних листівок, розміщення оголошень в місцевих ЗМІ та в Інтернеті.

Надання послуг з ремонту мікрохвильовок на дому є затребуваною діяльністю незалежно від пори року і регіону. Перевагою перед конкурентами є мобільність, оперативність прийняття і виконання замовлення, і, зрозуміло, високу якість надаваних послуг.

Сборник – песни о любви для женщин.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *