Ремонт електричних прасок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (4)Праска є незамінним електроприладом в якому будинку. Як правило, при його поломки домогосподарка відразу задається питанням – викинути старий праска, купити новий або віддати в ремонт прилад, що вийшов з ладу. Можна, звичайно, новий праска купити Київ. Як альтернатива – здати в ремонт старий, якщо він ще зовні і морально не застарів. Все-таки ремонт праски обійдеться дешевше, ніж покупка нового.

Якщо Ви розбираєтеся в електротехніці, викрутка не випадає із рук, бізнес ідея з ремонту електричних прасок якраз для Вас. Особливо, якщо Ви вже давно хочете відкрити який-небудь бізнес.

Для того щоб приступити до ремонту праски, необхідно розбиратися в принципі його дії. Найважливішим елементом будь-якого праски є нагрівальний елемент, який в свою чергу складається з Тена і корпусу. Біметалева пластина з контактною групою розташовується на нагрівальному елементі. Обидва металу мають різні коефіцієнти розширення в момент нагрівання.

Пластина згинається при нагріванні і настає розмикання контактів. Температура розмикання і замикання контактів регулюється гвинтовим механізмом. Звичайно, сучасні праски позбавлені такого механізму, а процес регулювання відбувається за допомогою схем з радіодеталей.

Для того щоб виконати ремонт електричного праски знадобиться викрутка, плоскогубці, пробник або мультиметр. Ваше завдання – знайти обрив ланцюга між ТЕНом і розеткою.

Монолитное строительство, опалубка со склада в Киеве всегда в наличии, отечественного и импортного производства.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *