Ремонт автомобільних тентів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (55)Наявність вантажного автотранспорту «на ходу», тобто, в хорошому технічному стані, – важлива складова багатьох видів підприємницької діяльності. Мати власні ремонтні майстерні можуть дозволити собі лише великі компанії, а от малий і середній бізнес користується послугами станцій технічного обслуговування. Однак не всі види ремонту потребують громіздкого обладнання і складних робіт. Ось, наприклад – порвався тент на ГАЗелі і вже треба їхати на СТО. Прикро, звичайно, втрачати час, але що поробиш. Вантаж випаде або зіпсується – не оберешся проблем.

Насправді, порваний тент можна полагодити, буквально, на ходу. Необхідно тільки мати кілька нескладних пристосувань і певні навички. Отже, ремонт автомобільних тентів – хороша підмога для розвитку власної справи. При чому, справи по- справжньому без первинних вкладень. Що необхідно мати ? Спеціальний паяльник для тенту, ножиці і притискної ролик. Починка невеликого розриву займає максимум 10 хвилин. І ось $ 10-15 вже в кишені. Так просто ? Саме так!

Зрозуміло, щоб заробити на ремонті тентів більше цих $ 10, слід налагодить постійний приплив клієнтів. Як це зробити? За допомогою реклами та оголошень, звичайно. Необхідно зробити так, щоб будь-якому водієві вантажного автотранспорту легко було знайти ремонтника тентів. Тут вже варто проявити винахідливість.

АВТОПОРТАЛ44.РУ – Первый Костромской Автопортал

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *