Рекламні сувеніри та їх потреба

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

сувРекламні сувеніри для кожної компанії – це спосіб не тільки виділити себе із загальної маси конкурентів , але і поліпшити своє позиціонування на ринку. Здавалося б – дрібнота на кшталт  ручки або чашки , а такий презент завжди буде приємний кожного клієнта. Саме на це і розраховують менеджери з маркетингу , які займаються рекламними сувенірами. До речі , рекламні сувеніри в Москві досить просто знайти і придбати. Однак потрібно знати кілька особливостей , перш ніж відправлятися формувати замовлення .

Існує кілька типів рекламної продукції – для внутрішнього використання , для віп- клієнтів і для розповсюдження серед середньостатистичних клієнтів.

Сувеніри для себе

Для внутрішнього використання замовляють продукцію у вигляді настінних або настільних календарів , якими співробітники компанії можуть користуватися протягом робочого дня. Сюди ж відносяться ручки , олівців , блокноти й щоденники . Все це одночасно і необхідні в роботі предмети , але в той же час – це рекламні носії , на які звертають увагу не тільки клієнти , а й навіть друзі і родичі співробітників. Це мають бути практичні речі , якими кожен співробітник буде із задоволенням користуватися. Тому стежте , щоб ручки були надійними , а якість паперу в блокнотах відповідало нормам.

Сувеніри на подарунки особливим клієнтам

Сувенірна продукція категорії ВІП відрізняється своєю якістю і дорожнечею. Такі корпоративні речі пропонуються особливим клієнтам як презент і знака поваги . Це можуть бути дорогі ручки у фірмовій упаковці або шкіряні щоденники з вибитим на першій сторінці логотипом компанії. Крім того , особливо важливих клієнтам можна піднести в подарунок годинник . Загалом , фантазія в цьому плані у креативників сьогодні працює досить добре. Але варто пам’ятати , що в якості ділового подарунка навряд чи підійде невелика пластмасова дрібниця . Тому , якщо ви хочете дійсно здивувати і привернути людини , подаруйте йому брендовану дорогу річ .

стандартні сувеніри

До стандартних і найпоширенішим сувенірів можна віднести дуже багато предметів , на яких можна розташувати контакти і логотип компанії. Це ручки , календарі , блокноти , настінні годинники , гуртки та багато іншого. Крім того , сьогодні особливою популярністю користуються пакети. Незважаючи на те , що їх вартість досить висока ( при невеликих тиражах ) , пакети – це відмінна рекламна площадка , яка може значно збільшити число людей , які знають вашу компанію. Адже пакет – це безкоштовний рекламний носій і в транспорті , і на вулиці , і в магазині. Тому менеджеру з маркетингу варто приділити особливу увагу цій рекламної продукції.

Будь-яка рекламна продукція , сувеніри можуть бути подаровані просто прийшов новому клієнтові , а можна і влаштовувати невеликі розіграші з можливістю виграти відразу кілька різноманітних призів. Такі « ігри» не тільки підвищують настрій , але і покращують відношення постійних клієнтів і потенційних клієнтів до вашої компанії.

http://www.do-diez-fm.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *