Рекламні годівниці для птахів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (7)Всі ми час від часу дивуємося тому, на які надмірності йде рекламна індустрія для того, щоб «зачепити » нас, простих смертних. Хоча, зізнатися, до більшості рекламних трюків у нас вже встиг виробитися імунітет. Ми йдемо по місту і просто не помічаємо гламурних красунь і сексапільних мачо на рекламних плакатах.

Статистика говорить, що людей ще можна «зачепити» рекламними сюжетами за участю дітей або домашніх тварин. Однак, зрозуміло, мова йде про щось незвичайно креативному, що випадає з повсякденності.

Неординарна рекламна ідея недавно прийшла в голову датському дизайнеру Брайану Уолтеру. Він запропонував рекламувати мережу фаст -фуду « Burger King » за допомогою годівниць для птахів. Їх виготовили в стилі, характерному для цієї мережі, і розвісили на вході в кожен фаст -фуд « Burger King ». Зрозуміло, це привернуло бажане увагу клієнтів, особливо дітей. Всім було дуже приємно погодувати пернатих сімпатяжек залишками свого сніданку або обіду.

Виготовлення рекламних годівниць для птахів може бути відмінною бізнес- ідеєю, яка приживеться і в нашій країні. Рекламні годівниці для птахів підійдуть до будь-якого кафе чи забігайлівці. Хоча вони цілком можуть прикрасити і будівля пафосного ресторану за умови, що будуть виконані у відповідному стилі.

В умовах нашої країни виготовлення рекламних годівниць для птахів потребують дотримання деяких умов. Крім привабливого дизайну, вони обов’язково повинні відрізнятися міцністю. Незважаючи на те, що у більшості перехожих рекламні годівниці для птахів викличуть розчулення, в натовпі, що проходить повз, знайдуться і вандали, бажаючі знищити ці милі штучки. Можливо навіть, що до годівниць необхідно буде прикріпити камери зовнішнього спостереження.

Само собою зрозуміло, що майбутнє належить креативній рекламі. Її використання приводить до успіху будь-який вид бізнесу. Іноді не обов’язково самому придумувати надоригінального рекламну ідею, досить встигнути по можливості швидше втілити в життя ідею, придуману кимось.

<

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *