Реклама в ЗМІ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

змиСамими ж ефективними і дорогими для рекламодавця інструментами впливу на думку споживачів є радіо , преса і особливо телебачення , яке особливо інтенсивно використовується для рекламних цілей у нас , і в інших пострадянських державах , часто навіть без міри .

Зараз це надприбутковий для працюючих в сфері ЗМІ підприємств бізнес , часто є основним наповнювачем їхніх бюджетів .

Ефективність і функціональний потенціал згаданих видів реклами набагато випереджає можливості зовнішньої реклами.

Результат тут досягається набагато швидше , тобто віддачу від вкладених в дані види реклами засобів рекламодавець отримує практично негайно.

Перевагою реклами в пресі є більш низька порівняно з рекламою на радіо і телебаченні вартість . Інформація у друкованому вигляді ( журнали , газети , буклети ) зберігається досить довго. Ефективність згаданого виду реклами залежить від того , наскільки грамотно був підібраний носій реклами, тобто видання має перегукуватися тематично з розміщеною там рекламною інформацією . Як було згадано , рекламні повідомлення повинні бути лаконічними і однозначними. Найбільш ефективним місцем для розміщення реклами в пресі є титульні сторінки видань. Ефективність можна посилити , якщо рекламне оголошення обвести в рамку , або надрукувати його жирним шрифтом. Дуже ефективно комбінувати рекламне повідомлення з відповідною по темі статтею , новиною .

Основним же перевагою радіореклами , як засоби поширення рекламної інформації – є можливість безпосередньо спілкуватися з цікавить рекламодавця цільовою аудиторією , наприклад бізнесменами , інвесторами , автолюбителями або ж молоддю. Особливо результативна реклама допомогою радіо , коли споживачами рекламованої послуги , товару є певна група споживачів , постійних слухачів певних радіопрограм , жанрів радіостанцій і так далі. Є можливість не тільки представити їм новинку , але і відповісти на питання, що цікавлять , дати роз’яснення в прямому ефірі або ж після виходу радіопрограми .

Рекламний бігборд

Телебачення – це межа всіх мрій та бажань кожного рекламодавця , правда , не всі можуть дозволити собі розкіш даного засобу для просування бізнесу . В останні роки реклама на телебаченні стала небагато доступнішим за рахунок появи більшої кількості в телеефірі комерційних каналів , особливо регіональних і тематичних . В іншому, вартість хвилини реклами залежить від популярності телеканалу , часу доби і тривалості її трансляції. Оскільки даний вид реклами пристойно коштує , спочатку важливо для досягнення результату точно визначити образ потенційного клієнта , того , кому дана реклама призначається. У цих цілях вдаються до маркетингових досліджень , опитувань і так далі. Рекламна компанія ретельно готується , а вже після підприємець звертається в підходящі йому телеканали.

ТВ Программы онлайн Videomore.su.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Реклама в ЗМІ, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *