Приватний дитсадок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (37)Влаштувати дитину в державний дитячий садок у великому місті зараз досить проблематично. А якщо батьки іногородні і не мають прописки, то це взагалі стає справжнім головним болем. До того ж, дуже важливо, щоб садок знаходився недалеко від будинку, був добре облаштований і не був переповнений. У таких обставинах приватні садки виступають в ролі рятувального кола для працюючих батьків. Їх кількість постійно зростає, але попит не зменшується.

Відкрити приватний дитячий сад можна з мінімальними матеріальними та фізичними затратами. Але спочатку потрібно чітко визначити про який тип садка йде мова. Можливо, звичайно організувати роботу великого, для кількох груп дітей, саду по аналогу державної. Але це саме означає великі вкладення, а також розробку складного і ретельного бізнес-плану. Інша справа садок сімейного типу, де буде знаходитися близько десяти дітей.

Що потрібно для такого дитячого садка ? Для його організації непогано мати вільну квартиру. Хоча це не принципово, квартиру можна також орендувати. Далі потрібна меблі та обладнання. І, нарешті, потрібен персонал. Для садка сімейного типу не потрібно багато працівників, можна навіть обійтися цілком своїми силами. Обов’язково тільки наявність спеціальної освіти – педагогічного. Крім того, потрібно укласти договір з медиком, допомогу якого буде необхідна час від часу.

Перед відкриттям садка потрібно підготувати документи, які вимагають закони нашої країни, отримати ліцензію, скласти план та навчальну програму.

Шукати клієнтів для свого садка потрібно, в першу чергу, серед мешканців того під’їзду і вдома, де він знаходиться. Можливо, потрібна буде реклама. Непоганим підмогою для набору першої групи дітей будуть рекомендації з попереднього місця роботи.

Много полезной информации про ювелирные камни.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *