Приватні секції боротьби для школярів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (32)Ще з кінця 1980 -х років секції бойових мистецтв користуються стабільною популярністю в підлітковому середовищі. Само собою зрозуміло, вони – відмінна альтернатива неробства, комп’ютерним іграм, дворовим бійок, а то й наркоманії. Більшість батьків з радістю готове віддати своїх чад в яку-небудь спортивну секцію. Якщо цього ще хоче і сама дитина, тоді результат досягається, як правило, дуже хороший. Дитина зміцнюється фізично, а також набуває навиків самозахисту.

Приватні секції боротьби – хороший вид бізнесу, як основного, так і додаткового. Навряд чи варто розраховувати на те, щоб бути в цьому виді діяльності першопрохідцем. Конкуренція, однозначно, є і буде. Але і попит на дану послугу досить великий. Навіть якщо секції боротьби будуть при кожній другій – третій школі, вони будуть наповнені. Тому перспектива дуже хороша.

Зрозуміло, щоб відкрити приватні секції боротьби, бажано самому досконало володіти, принаймні, одним з бойових мистецтв. Крім того, не менш бажані знайомства в середовищі бойових майстрів. Адже серед них необхідно буде знайти собі партнерів або співробітників. Фактично, рівень викладацького складу секцій і є запорука їх успішної діяльності. Причому, слід відразу розмежувати поняття. Мова йде не про рівень самих майстрів, а про їх викладацьких уміннях. У хорошого вчителя значних успіхів досягають, насамперед, його учні, а не тільки він сам.

Для організації приватних секцій боротьби на початковому етапі досить буде орендувати звичайний шкільний спортзал. Хоча якщо під рукою є інше відповідне просторе приміщення, це буде тільки плюсом. Крім власне навчання бойовим мистецтвам, членам секцій можна буде запропонувати на продаж спеціальний одяг і спорядження. Це теж непоганий заробіток.

Відомо, що різноманітних бойових мистецтв чимало. Це карате, ушу, дзюдо, кун- фу, тхеквондо, айкідо, джиу -джитсу, кікбоксінг, самбо, слов’яно- горицкая боротьба, бойової цигун та інші. Володіння однією з них, а також бажання передати свої вміння підростаючому поколінню – відмінні аргументи для розвитку бізнесу з навчання бойовому майстерності школярів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *